Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz, ha egy fiú még szűz 24 évesen?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalmam, de vágyom egy kapcsolatra.

2015. okt. 24. 23:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Minden lányt zavar, hiába tagadják. Plusz ha ennyi idősen szűz vagy, akkor csúnya is vagy, ami még inkább kizáró ok náluk.
2015. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

aki írta, h írj nyugodtan az tuti srác :D

hát elég nehéz helyzet manapság sajnos, mindenből a legjobbat akarják a csajok, szex terén is egyből 5 elélvezést, mert a szomszéd julcsi azt mondta, h neki elsőre 8 volt, én csak 5-öt akarok :D vicces :)

2015. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén szólva zavarna.
2015. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Ezt élőben soha ne mondd el senkinek! Nőknek meg főleg nem. Soha nem fogod elfelejteni azt a sajnálkozó tekintetet, amit erre tudnak produkálni!
2015. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb hozáállás hogy hagyod hogy elmennyen meleted az élet és ahogy telik majd az idő egyre jobban mélyebbre csúszós ha nem lépsz a tettek mezejére.N
2015. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Nem a legjobb hozáállás hogy hagyod hogy elmennyen meleted az élet és ahogy telik majd az idő egyre jobban mélyebbre csúszós ha nem lépsz a tettek mezejére.N"


Na ez volt az első hozzászólás ennél a kérdésnél, amire kapásból nyomtam a pirosat. Tudod nálunk férfiaknál nem úgy működik, hogy ülünk a babérjainkon, aztán jön a szőke herceg, mondunk egy igent és lesz szex. Annyira utálom, amikor a hölgyek elkezdik osztani az észt, amikor nekik sem a szexért,sem egy kapcsolat kialakulásáért nem kell tenniük szinte semmit. Továbbá szerinted önszántából szűz?! Nyilván nem. Sokan egy csomót próbálkoznak mégsem jön össze nekik semmi, mert vagy nem elég jóképűek, vagy nem felelnek meg eléggé a mai melldöngető bunkó férfiideálnak, továbbá pechjükre az elenyészően kevés rendes lányból sem futottak még bele egybe se.

2015. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
15: És mégis mit nevezel tettek mezejének? Én 29 évesen vagyok szűz de sosem jelentett problémát az, hogy megszólítsak egy lányt. Csak az a baj, hogy annyira undorító és ocsmány vagyok, hogy eddig még csak randira sem jött el velem egy lány sem. Na szerinted mégis mit tehetnék!?
2015. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
NEM. bárki bármit is mond a gyakorin.amúgy ha lehetne választani, titkon mindenki olyan társra vágyna, akin még nem mentek át mások.. 24 évesen meg nem is vagy annyira még lemaradva. 34 évesen már azt mondanám, hogy igen.
2015. okt. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyna olyanra titkon se senki, boltba is a 56 magos proci mar keves, mindig jobb kell. Voltatok mar szuz lannyal/fiuval? Szeretni kell nagyon h legyen turelmed hozza, de miutan a csajok meghalljak h szuz a srac a csajok jo nagy resze kiabrandul, az a keves normalis meg ugy elrejtozik mint egy kameleon.
2015. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én ugyan már kapcsolatban vagyok. De mivel szerelmesek vagyunk egymásba,engem nem zavart volna ha kiderül,hogy a barátom szűz.

Komolyan nem zavart volna, együtt ,közösen úgy is összehangolódtunk volna.

2015. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!