Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lesz velem hétfőn, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lesz velem hétfőn, mert lebuktam a kolléganőm előtt egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Képpel felmentem egy oldalra és ráírtam egy kép nélküli nőre. Beszélgettünk és elkezdtem mondogatni perverz vágyaimat ő csak olvasta és mosolygott, helyeselt. Én egyre durvábban mondtam, hogy mit csinálnák vele, sajnos elég durva perverz dolgokat írtam. Aztán mondta hogy most küld egy képet magáról és a kolléganőm volt az ő meg nevetett és kilépet. Mi lesz most hétfőn?
2015. okt. 24. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hahahhah XDDDDDDD
2015. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hàt készülj szàmon kérésre! Gondolom mind2en egyedül allók vagytok,miért ne randizhatnàtok én elhivnàm!
2015. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!