Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire mondjátok azt valakire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire mondjátok azt valakire, hogy ribi?

Figyelt kérdés
Külsőre-belsőre kérdezem.
2015. okt. 19. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Arra, aki nem akar velük ismerkedni vagy randiztak, de nézeteltérés akadt és a nő elküldte őket.

Én ezek miatt voltam...

2015. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Elég ha úgy viselkedsz,nem kell megtenned.
2015. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha az a hüle pics**a mindenkivel lefekszik csak velem nem :)
2015. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit: utcalány (és ennek különböző verziói) az, aki PÉNZÉRT (anyagi javakért vagy előnyökért) nyújt szexet.

Ha nem, akkor mindegy, hogy hányszor és kivel - nem lesz az. Esetleg felelőtlennek vagy könnyűvérűnek lehet hívni.

2015. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nekem semmi bajom az olyan nőkkel, akik gyakran váltogatják a partnereiket, ha csak az élvezetért csinálják közös beleegyezés alapján, akkor semmi gond nincs velük. A probléma ott kezdődik, amikor az ilyenek valami alantas indíttatásból csinálják azt amit, pl. pénzért, jobb melóért, vagy csak simán az eltartásért cserébe. Ha mondjuk Gizi azt az életmódot választja, hogy csak szex és semmi, akkor az tényleg csak szex legyen, ne pedig girhes macska módjára történő oda dörgölődzés valaki lábához pár finom falatért cserébe. Nekem is volt rövid ideig egy olyan barátnőm, aki híres volt arról, hogy csak rövid ideig van egyetlen partnerrel, én ennek tudatában jöttem össze vele néhány hétre, aztán könnyű szívvel váltunk el, nem nehezteltem rá, ellenben volt olyan csaj, aki azért akart összejönni velem, hogy a nagybátyám cégéhez bekerülhessen, na az ilyenek a riban€ok, még akkor is, ha férfiak, én nem teszek különbséget a nemek között.
2015. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem is az ri.banc,aki azért képes valakivel lefeküdni,hogy legyen hol laknia,vagy kapjon pénzt vagy munkalehetőséget....mondjuk azért az is az,aki rengeteg emberrel lefekszik....akkor is,ha csak szexet akar
2015. okt. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"az is az,aki rengeteg emberrel lefekszik"

NEM, az NEM AZ.

Ez régen nem volt szitokszó, és a szavaknak jelentése van. Ennek a szónak konkrétan az a jelentése, hogy "olyan nő, aki pénzért szexel".

Aki NEM pénzért (anyagi javakért, stb) szexel - az NEM az.

2015. okt. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!