Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet az interneten ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az interneten ismerkedni, valakinek sikerült már ott? Ha rá szoktam írni csajokra sose írnak vissza! Még az se szokott vissza írni akinek tetszek. Pedig nem szoktam nyomulni. F

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet ismerkedni, én nagyon jó barátokat szereztem interneten keresztül, akikkel aztán azóta is személyesen tartom a kapcsolatot.
2015. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem nézel ki úgy, mint egy görög isten, nem fog visszaírni egy lány se.
2015. okt. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Barátok lettek.De nem az a célom.
2015. okt. 18. 10:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ír vissza egy lány, akkor nem tetszel neki.
2015. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem igen sikerült, de nagyon sok srác nem kapcsolat céljából írt rám, csak szexet akartak.

Aztán hosszú várakozás után, egy közösségi oldalon, januárban lesz ennek már 3 éve, rám írt a jelenlegi párom.

Egy picivel több mint 2 és fél éve vagyunk együtt, igaz távkapcsolatban, de mivel júniusban fejeztem be a sulit és most munkát keresek addig nem tudunk összeköltözni, míg nekem nincs biztos munkahelyem.


Sok sikert neked is! :)

2015. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha csajozni akarsz, azt ne neten tedd, hanem élőben!
2015. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, én online társkeresőn ismertem meg a férjem. Próbálkozni kell, és nem sopánkodni, ha nem írnak vissza. 23/N
2015. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy kinek írsz, mit és hogyan. Ne a kamu "álomnőket" válaszd ki és ne a szokásos sablont küldd nekik.
2015. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már több féle képpen próbálkoztam írni de nem vállt be.Élőbe meg nem megy az ismerkedés!
2015. okt. 18. 17:09
 10/12 anonim ***** válasza:

"Tedd, vagy ne tedd, de sohase próbáld!" by Yoda


Olyan nincs, hogy valami nem megy!!! Változtass stratégiát, hogy sikered legyen. Minden csak hozzáállás kérdése.

2015. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!