Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt a srácokon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt a srácokon, hogy nem mernek velem beszélgetni?

Figyelt kérdés

Van több srác is, akik bámulnak, néha mosolyognak is, és mikor hozzájuk szólok, mindig kedvesek, de alapból meg sosem beszélünk. Egyébként csoporttársaimról van szó, de már egyéb pasiknál is tapasztaltam ezt.

Ennyire félelmetes lennék? Pedig mindenkivel nagyon aranyos szoktam lenni, és szeretek ismerkedni.


2015. okt. 12. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem is volt olyan ismerősöm, aki bombázó volt, de féltem tőle, pedig biztatott is. nehéz ezt elmondani

érzi az ember a különbséget

2015. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugyan már, én nem vagyok bombázó. Sokan mondják, hogy szép vagyok, de nem öltözöm kihívóan meg semmi ilyen.
2015. okt. 12. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Én beszélgetnék veled, de nem vagy a csoporttársam :)
2015. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem félelmetes,csak más az ha egy nekem nagyon tetsző lánnyal kellene társalognom,vagy egy olyannal aki mondjuk nem tetszik egyáltalán...

A kettő között hatalmas a különbség...

Az első esetben azt se tudnám mit mondjak kb.,a másiknál meg igazából teljesen mindegy mit mondok. :D

24/F

2015. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valahol hallottam/olvastam (nem emlékszem már) hogy akkor lehet ez, amikor a srác úgy érzi, hogy messze magasabb kategóriában vagy és nem mer kezdeményezni. -- Így átgondolva én is voltam már így. -- Ha így van akkor azoknak a nagy része aki hozzád szól azért meri mert egoista, ezért szerencsésebb ha te vagy nyitott a srácokra. (Szerintem)

F

2015. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetni van kedved esetleg, írj rám nyugodtan.
2015. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mint a kérdező :D


20 éves vagyok csupaszív és mégsem kezdeményez senki. Szóval egyedül maradok :D Rájöttem, hogy miért. azért mert a kisugárzásom inkább bizalmat ébreszt ahelyett hogy vágyat ébresszen. szóval barátzónában maradok mindig minden esetben. Olyannyira, hogy a fiúkkal jobban megértetem magam mint a lányokkal. De egy szerelmem se volt. Pontosabban egy olyan srác se volt, aki párjának szeretett volna

2015. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyszerűen nem éri meg kezdeményezni. Túl sok a buktató, nem tudhatja az ember első ránézésre 100%-ig, hogy a lány hogyan fog reagálni. A legtöbb sajnos iszonyatos bunkó, tapló módon, és kihasználva az "előnyüket" nagyon könnyen megalázhatnak bárkit, és meg is teszik. Tisztelet a kivételnek, nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, de az ember honnét tudhatná előre. Velem is előfordult már párszor, hogy egy lány eléggé nézett engem, odamentem hozzá és alpári bunkó stílusban elküldött utána a francba. Szóval nagyon lutri az egész és nem is éri meg a kockázatot szerintem.
2015. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanaz a helyzet,mint a 8-asnál.

Csak engem kivétel nélkül minden nő,akinél kezdeményeztem, visszautasított,kinevetett,megalázott...

Szóval nem igazán éri meg úgy,hogyha nem biztos egyáltalán a dolog...

24/F

2015. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is szívesen lennék a csoporttársad. :)
2015. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!