Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 'Túl jó' külsejű férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Túl jó' külsejű férfival érdemes-e találkozni?

Figyelt kérdés

a Tinder alkalmazásban egy férfi (26 éves) kapcsolatba álltunk, elkezdett írogatni, de hát ahogy kinéz, túlságosan jó hozzám, meg facebookon is láttam milyen képei vannak, tudom gyerekesnek tűnik ahogy itt most leírom, de az a konklúzióm, hogy ilyen (Izmos, helyes, kölyökképű) srác, nem fog egy magamfajta (22 éves igaz vékony és magas alkat vagyok de nem gondolom magam szépnek) lánnyal komoly kapcsolatot létesíteni..

érdemes-e egyáltalán találkozni vele?


Rákérdeztem, hogy mit akar, komolyabb kapcsolatot vagy inkább kalandokat, mert már elegem van az utóbbiból, és komolyat írt.

Nem tudom találkozzak-e vele, túl jónak gondolom magamhoz a külseje miatt :(

valaki hasonló helyzetben volt már?

félek, hogy rosszul döntök vagy inkább attól, hogy nem is döntök áh :(



2015. okt. 6. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert te nem találod magad szépnek, ő még tarthat annak. Milyen jó, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik. :) Mellesleg hiába "túl jó" külsőre, ha belsőre legalább annyira üres vagy negatív. Egy találkozót mindenképp megér, nem a kezdet kérte meg. :)
2015. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*kezed
2015. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha zavar hogy jobb nálad, két megoldás van vagy elfogadod vagy hagyod. Én magamból kiindulva, folyton azon rágnám az agyam hogy legyek olyan jó mint ő, és beleőrülnék.

Egy átlagos barátom van, és mellette jól érzem magam a bőrömben, boldog vagyok, mindig megnevettet, és bár szeretek megfelelni neki, de nem azon kattog az agyam amikor vele vagyok hogy nem illek hozzá.

Volt már előtte olyan hogy folyton ezen agyaltam, és rá is ment a kapcsolat mert nem voltam magabiztos. De ez egyén függő, neked kell tudni. Meg h*lyeség hogy ennyin bukjon a dolog.

2015. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy esélyt érdemes adni szerintem a dolognak, végül is a jó külsejű emberek is megérdemlik, hogy ne ítéljünk róluk elsőre :)

Ha csak szédíteni akar, arra jobb esetben úgyis rájössz, meg ha frusztráló a társasága, az is élőben fog inkább kiderülni.

2015. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ott a gond, hogy egyáltalán kevésnek érzed magad akárkihez is. Semmivel nem több, csak más. Szóval ez fog szülni benned egy megfelelési kényszert, és aláveted az elveidet majd annak is, ha épp elkiáltja, hogy csak szexet akar. Tehát be fogod adni a derekadat, mert elégedetlen vagy magaddal, és benned lesz, hogy uhh, micsoda pasival lehetek együtt. Piedesztálra emeled, pedig nem is ismered. Kerülj tisztába magaddal először! :)
2015. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének izmai elmernék menni a találkozóra, de nem szeretem mikor ennyire elnyomott helyzetben kell lennem :/ és persze a hajam is pont ilyenkor töredezett... de meglátom valamit kitalálok ma, a holnap meg..nem tudom..talán időre van szükségem, hogy felkészüljek..lélekben is külsőben is, amúgyigen én is beleőrülök, pedig nem cél az, hogy valaki ''túl jó'' legyen külsőre.
2015. okt. 6. 19:03
 7/10 A kérdező kommentje:

sajnos már volt olyan élményem, hogy találkoztam egy fiúval és azt mondta, ''hát én nem így képzeltelek el, szia!'

és 20 másodpercet sem tartott a találkozó, és persze, hogy az önbecsülésem kicsit megvédjem azt mondtam, hogy ''amúgy te sem tetszettél''


az ilyenek miatt nagyon nem tudok már rendben lenni magammal

2015. okt. 6. 19:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te menni talalkozni vele, es te meglat ez dolog mi lesz. En kerdezte mg egi szellemek is de ok monda ez dolog nem erdekelni oket, csak a havi mango termesr adtak mar osszes aldas... szoval menni el es ha nem ok dolog tobbet nem talalkozni. Ha te neked bejon az ember es talan te is neki akkor te ne ragd el magad alatt a fat, ad magadnak is lehetoseg ,hogy mas talal gyonyorunek, erdekesnek, szerethetonek, en ez mond neked.
2015. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
FOGD MEG A FARKANAL FOGVA ES NE ENGEDD ELMENEKULNI!!! KIHAGYHATATLAN LEHETOSEEEEEG!!!
2016. aug. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolso elotti haha mekkora barom vagy imadlak😂😂😂
2016. aug. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!