Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan fiúval, aki sokat edz, sok idejét elveszi, figyel az étkezésre is, de nem igazán látszik rajta?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Én is ilyen vagyok, csak nőben. :)
2015. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem, mert ha sok idejet elvesztegeti az edzesre es figyel az etkezesre es nem latszik meg rajta akkor vagy hazudik (es nem is edz annyit es ba$zik a kajara) vagy nem veszi komolyan amit csinal: eltengilengizik a kondiban es amit csinal azt eros joindulattal sem lehetne edzesnek hivni, de akkor meg minek csinalja?


En szeretem az okos embereket. Nem baj ha csunya, csak ne legyen buta.

2015. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon keményen edzek mindig, nem csak pihenni járok le..
2015. okt. 5. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Nekem napi 2 óra súlyzós edzés és 1 óra aerob megy,mégis van barátnőm.:)

Meg a 3 óránkénti evés ugye.

Sajnos ez van,naturálban szart sem fejlődsz,de nyugtasson az,hogy a lányoknak már egy 36-os kar is túlzás.😩

2015. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval egy pasi, akinek az edzés miatt jelentősen kevesebb ideje van rám, és akivel nem lehet csak úgy beülni egy McDonald'sba, vagy bármilyen más hasonló helyre szemetet zabálni, de közben látszata sincs az egésznek?


Ne haragudj, az a rész engem egyáltalán nem érdekelne, hogy kövér vagy, vagy sovány, izmos vagy ványadt, de ha már hosszú ideje rendszeresen sok időt és energiát vesz el az életedből valami, aminek eredménye láthatóan nincs, de azért feltételezem csökkenteni a rá szánt időt és energiát nem akarod, akkor az nekem eléggé hátráltató tényező lenne. Nekem személy szerint fontosabb, hogy spontán zabáljunk néha, mert az tud jó program lenni, az meg aztán főleg, hogy zavartalanul együtt tudjunk tölteni 7 estéből 7et, ha úgy szeretnénk, mert egy párkapcsolatban nem az izomtömeg mennyisége a lényeg, hanem az együtt töltött minőségi időé.

2015. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem. pont azért amiket leírt az 5#

volt anno egy haverom aki elkezdett kondizni. kb napi szinten végig kellett hallgatom az edzését, hogy mit csinált, mit evett ma stb.. aztán elkezdett engem is buzdítani, hogy járjak kondizni..

ha a párom lenne ebbe bele buzulva, még kisebbségi komplexusom is lenne mellette. nem járnék ilyennel. a párom is izmos, de ő munka közben szedte fel, ez szimpatikusabb.. meg otthon szokott sulyzozni

2015. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!