Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövérebb férfiaknak nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövérebb férfiaknak nagyobb esélye van a nőknél, mint a vékonyaknak?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 20:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, baromság. 185 magas 88 kg vagyok.

Nem vagyok egy hájas disznó, de csontkukac sem. Ezzel együtt sincs barátnőm. Manapság a pávaság a divat. Nehezen hiszem el hogy a mackós pasikat szeretnék a lányok.

2015. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább a vékonyabbaknak.
2015. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy a magas nagyon vékony hosszú hajú rocker / metálos srácoknak szinte mindig van barátnője. Meg a páwáknak is, hasonló testalkattal. Viszont a normális srácoknak ezzel a testalkattal nem igazán. Szóval be kell próbálkozni valami extrémebbel és nőnek az esélyeitek.

Egyébként én is egy 180/60 rocker sráccal vagyok és nem gond, inkább mint hogy kövér legyen. Bár volt "macis" pasim, de még kevésbé macis, mint amit leírtál, inkább csak a nem-vékony kategória.

2015. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia magasvékony. Hányszor fogod még feltenni ezt a kérdést? Csak a miheztartás végett.

Mi lenne, ha az esélyek számolgatása helyett inkább kezdeményeznél egy nőnél. Vagy ez neked valami iskolai feladat?

2015. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem is vekony pasim van, mert az jon be! A macik menjenek a malnasba :D
2015. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

inkább macis legyen, az még mindig férfiasabb.

21L

2015. okt. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Végre utolsó!

Egy jó válasz.

2015. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hadd szóljak közbe így, lassan 16 évnyi boldog kapcsolattal a hátam mögött: A külső, mint kizárólagos szempont, a felszínes embereknél számít. Hogy akar-e valaki felszínes kapcsolatot, azt mindenki maga döntse el!

Én 180 cm vagyok s amikor megismertem a feleségemet, 140 kg voltam. Ma 100 vagyok és több alkalommal utasítottam már el hölgyek közeledését.

A külső csak egy a szempontok közül egy normális értékrendű embernél.

Ha valaki nem talál párt, az lehet a modora, az ápolatlansága, a műveletlensége, a hozzáállása miatt is.

Férfiban és nőben egyaránt az összkép, a külső, belső tulajdonságok összhangja számít. Ez adja a kisugárzást.

Nekem kamaszként sem okozott problémát a túlsúly.

2015. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a vékonyabbnak nagyobb esélye van, mert a férfiak is elhízhatnak egy idő után. Aztán nem mindegy, hogy egy eleve sörhasú pasival jössz össze, aki később nehezen lesz jobb, vagy egy vékonyabb pasival, akin nehezebben ragadnak a kilók zsírban. Akinek a mackós tetszik, annak egészségére, én ugyan nem bánom. A vékony pasi alatt pedig nem a csontosra kell gondolni, mert az se vonzó.
2015. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!