Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem, túlbuzgó voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, túlbuzgó voltam, lehet, hogy ezért nem akar majd többet beszélni velem?

Figyelt kérdés
Egy hónapja költöztem el otthonról. Itt megismerkedtem egy remek fiúval, és eddig egyszer találkozunk, és nagyon jól éreztük magunkat. Most azonban, hogy eltelt két hét, nem telt el minimum két nap anélkül, hogy ne írtam volna neki. :( Most kezd egyre szűkszavúbb lenni, meg persze nem is egy az anyanyelvünk, ami néha szintén probléma. Úgy érzem, nagyon elrontottam, de talán még vissza tudom csinálni. Szerintetek van rá esély? Hogy csináljam?

2015. okt. 4. 19:02
 1/3 anonim válasza:
Kérdezz rá..nem vesztel semmit..gondolj arra,hogy lehet közbe jött 1 másik lány vagy akármi..vagy csak szimplán szar napja van
2015. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza a lendületből első körben.Aztán meg kérdezz rá,nem vagy-e sok neki?
2015. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hívd el talalkozni ha nem akar..jó hivd el megint ha megint lemondja más lány vagy az ügyben vagy nem akar téged igazán aki akar valamit tesz érte.
2016. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!