Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátom csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom csak heti egyszer akar velem beszélni? 24/N

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek egy sráccal aki kb. csak hetente egyszer beszél velem. Ő azt mondja, hogy szeret és ne vegyem zokon, de neki kb. hetente egyszer van igénye és ideje skypolni. Ha együtt vagyunk, akkor minden rendben, mármint sokat foglalkozik velem, de ha távol vagyunk, akkor nekem folyton az az érzésem támad, hogy nem igazán érdeklem. Ha én szeretek valakit, akkor azért ennél gyakrabban beszélek az illetővel.

2015. júl. 17. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem normális dolog.
2015. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én távkapcsolatban élek, és minden nap beszélünk. Engem ki is akasztana, hogy alig látom a táv miatt, és akkor azt mondaná, hogy heti egyszer skype-oljunk. Arra gondolnék, hogy van neki más is, aki ott lakik.

Amúgy a kérdésedre válaszolva, nem, nem normális.

Legalábbis szerintem.

Ha gondolod, írj, és privátban átrágjuk a témát.

25/F

2015. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, tudod te magad is a választ a kérdésre...
2015. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális, nem természetes.
2015. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez pont nem normális...
2015. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

Ez 100% osan normális. Mert mi alapján hiszitek azt ti, hogy az a normális amit ti írtok?

Neki ha ez a normális, akkor ez a normális. Olyannal kezdj akinek több az igénye és akkor normális lesz a te szemedben is.

Nehogy már ne legyen szegény "normális" (mert ti aztán tudjátok mi is az) mert ezer más dolga is van.

2015. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
#6 Kár megmagyarázni a dolgot, ezek íratlan szabályok. Az ember el tudja dönteni, hogy mi számít erkölcsileg normálisnak. Ha valakit szeretek, akkor azzal foglalkozom, főleg ha már megemlítette a másik fél ennek a hiányát. És ennek ellenére sem képes kompromisszumot kötni.
2015. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És a kompromisszum kötésben az nem opció, hogy a kérdező fogadja el a heti 1 alkalmas beszélgetést? Hisz írta is hogy amikor együtt vannak, nem hanyagolja el a párja, teljesen jól elvannak. Furcsa nekem hogy a kompromisszum szót mindig azok használják akik picit jobban erőltetnének dolgokat a másik félre.

De mindegy igazad van. Miben azt nem tudom. De arra már rájöttem, hogy elég ennyit mondani és megnyugszik mindenkinek a lelki világa. Neked azért mert igazad adok, nekem azért mert nem érdekel! (Legalábbis innentől kezdve)

2015. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"nekem folyton az az érzésem támad, hogy nem igazán érdeklem." - nekem is ez lenne az érzésem.


Mi együtt élünk, de azért üzi, sms van vagy 10.

2015. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 A kompromisszumkötés arról szól, hogy a kérdező is enged, de ugyan úgy a párja is. Tehát nyilván el kell fogadni, hogy amikor távol van, nem foglalkozhat vele annyit, DE cserébe nem 1 heti skype beszélgetést iktat be, hanem többet.
2015. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!