Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátom csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátom csak heti egyszer akar velem beszélni? 24/N

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek egy sráccal aki kb. csak hetente egyszer beszél velem. Ő azt mondja, hogy szeret és ne vegyem zokon, de neki kb. hetente egyszer van igénye és ideje skypolni. Ha együtt vagyunk, akkor minden rendben, mármint sokat foglalkozik velem, de ha távol vagyunk, akkor nekem folyton az az érzésem támad, hogy nem igazán érdeklem. Ha én szeretek valakit, akkor azért ennél gyakrabban beszélek az illetővel.

2015. júl. 17. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
40%
Én nem ítélkeznék: lehet, hogy gyűlöli a netes kapcsolattartást, és drága lenne telefonálnia. Kérdezz erre rá, hogy csak ez a baj, és nem meri elmondani, vagy valóban ennyi igénye van rá? Ha utóbbi, akkor nem való neki a távkapcs.
2015. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Sajnos az utóbbi. Mármint ok, hogy tényleg elfoglalt, de amikor megemlítettem, hogy szerintem nem beszélünk eleget, azt mondta, hogy szerinte eleget beszélünk és neki akkor sincs igénye ennél többre, ha szeret.

Amúgy komolyan... nem tudom, mi lenne vele, ha együtt élnénk.

2015. júl. 18. 16:38
 13/14 anonim ***** válasza:
"nem tudom, mi lenne vele, ha együtt élnénk" - ne kapkodd ezt el!
2015. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

"de amikor megemlítettem, hogy szerintem nem beszélünk eleget, azt mondta, hogy szerinte eleget beszélünk és neki akkor sincs igénye ennél többre, ha szeret. "

Én mondtam, ez normális. Csak az ő szemszögéből! De ne már, hogy csak én látom ezt önzőségnek?! Mármint bocsi kérdező, de a te részedről.

Neki ennyire van igénye, ez van. Ettől még nem rossz az ő hozzáállása sem.

2015. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!