Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a szép nőt elhagyják egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szép nőt elhagyják egy csúnyábbért, a nők akkor is kötik az ebet a karóhoz, hogy a férfiaknak csakis a külső számít?

Figyelt kérdés

Itt van például egy "fаszkivan" kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Amikor egy mindenki által szépnek tartott nőt elhagy a barátja egy lényegesen hétköznapiasabb, egyszerűbb (esetleg csúnyább) kinézetű nőért, a nők akkor is ragaszkodnak ahhoz az elmélethez, hogy a férfiaknak semmi más nem számít a külső, testi adottságokon kívül?


Hadd illusztráljam!


[link] Ő lett lecserélve, mert hisztis, kötekedő, sértődékeny, többször rajta lett kapva hazugságon, felszínes, pletykás hangulatember.


[link] Ő lett megszerezve, mert intelligens, vevő a jó humorra, érti a viccet, imádja a paintballt és a Counter Strike-ot, barátságos, családcentrikus, eszméletlenül jól főz stb.


2015. szept. 24. 19:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
#19: Teljesen mindegy. Ha a spagettiszörnyről és a palacsintamanóról tettem volna be képet, akkor is beírta volna, hogy "Google", meg "kamu". :D A tudatlanság, a butaság, a következetlenség tud a legjobban felbosszantani itt...
2015. szept. 24. 22:23
 22/29 anonim ***** válasza:
93%
Na és neked kérdező van arra bizonyítékod, hogy ilyen valaha megtörtént? Nincs? Akkormeg miafrancnak teszel fel idióta kérdéseket? Nyílt titok h minden pasi a külsőre megy, ha te is választhatnál h melyik csajjal töltenél el egy éjszakát akkor azv1est mondanád, ahogy 10ből 10 pasi szintén. Aki nem ezt irja az egy kamus álszent:D a magadfajták is csak azért utáljátok annyira a szép nőket, mert tudjátok h az élerben nem állnának le veletek, de ha tehetnétek gondolkodás nélkül őket választanátok.
2015. szept. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%

Azon kívül itt jegyezzük már meg, hogy az, hogy a pasik első körben a külsőre mennek,nyilván nem zárja ki azt, hogy ha nem tudnak együtt élni az illető nővel, akkor szakítás lesz a vége. És az is előfordulhat, hogy a következő nő nem lesz annyira szép, mert ilyen az élet.

Ez nem zárja ki azt az alaptézist hogy a férfiak vizuálisabbak, mint a nők.


Nem kell velem egyet érteni, viszont az szomorú, hogy valaki 1. bizonyíték és konkrétumok nélkül ide kamuzik valamit aztán bizonyítékot vár el arra, hogy amit állít az hülyeség.

2. Miért kell alpári módon beszólogatni mindenkinek aki nem ért egyet a fantasztikus elméleteddel? És még valószínűleg több élettapasztalata is van, mint neked?


Tapasztalatom szerint azok a pasik szoktak megsértődni azon hogy a férfi nem a külsőségekre hajt, akik maguk valami okból nem válogathatnak sokat még az átlagos lányok között sem. Csakhogy van egy lépcsőfok a "ló nincs, szamár is jó" és aközött hogy egy lányt a belső értékei miatt szeretsz a külseje ellenére is. Ez utóbbira érett gondolkodású férfiak képesek csak.

2015. szept. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%

Ja ,még valamit: a "mi időnkben" az illusztrációknak még valóság tartalma volt, pl. itt egy híres ember aki ezt a nőt ezért hagyta el. (nem mintha izolált esetek bármit is bizonyítanának, de érted)

Az ilyen hasamra ütök és illusztrálok hazugságok meg legföljebb a Kiskegyed magazin szintjére hozzák le az állításod.

A kedvencem: hogyan lehet sport nélkül lefogyni. Majd oda tesznek egy képet egy csinos, karcsú, kőkeményre edzett testű nőről, természetesen illusztrációként.

Ha megkérdezed, hogy a kínált terméktől néz-e így ki a hölgy, akkor persze nem a válasz, a kép csak illusztráció. Van erre egy jobb szó is: hazugság. De ilyen most ez a világ.

2015. szept. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%

"Az még hagyján, hogy a vízilabdás-deltás testalkatú srácokon kívül senkivel nem állnak szóba, de már a legjobbak között is gusztustalanul válogatnak."


Ha ezt valóban így látod, akkor mi valószínűleg két külön bolygón élünk, mert én nap mint nap látok olyan fiúkat és férfiakat a barátnőjükkel, akikről a legjobb szándékkal sem mondható, hogy emlékeztetnének a vízilabdázó testalkatra. Látok ilyen párokat (jobban mondva ritka kivételektől eltekintve ilyen párokat látok) a saját ismeretségi körömben és az utcán jártamban-keltemben.


Itt, ahol én élek, érdekes módon van barátnője a langaléta, ropi lábú kamasz srácoknak is, a nem éppen izmos és nem éppen jó testtartású, időnként durván pattanásos arcú srácoknak is, a jóképűnek jóindulattal sem mondható, átlagos testalkatú pasiknak, sőt még olyanoknak is, akin komolyabb túlsúly van, és igen szokatlanul mutatnának egy vízilabda csapatban.


Nyáron, miután a Gyakorin sorra olvastam "a nők szóba sem állnak olyan pasival, aki nem izmos, jóképű és magabiztos" típusú kérdéseket és hozzászólásokat, nem egyszer tudatosan, kifejezetten ilyen szemmel nézelődtem és vettem szemügyre fiatal párokat velencei-tavi és balatoni strandokon, bevásárlás közben, vasútállomáson, buszpályaudvaron várakozva, bevásárlás közben sorba állva vagy simán csak utcán jövet-menet, és a valóságban nagyon mást tapasztaltam, mint amit itt olvasok.


Amúgy simán csak a realitás talaján maradva, és úgy végiggondolva ezt a kérdést, szerinted a nők és a férfiak hány %-ának lenne valaha is párkapcsolata, ha valóban igaz lenne, hogy a nők a "vízilabdás-deltás testalkatú srácokon kívül senkivel nem állnak szóba, de már a legjobbak között is gusztustalanul válogatnak"? :-)))

2015. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%
Felesleges intelligens válaszokat írni, ez olyan itt mint disznók elé gyöngyöt szórni.
2015. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

#22: Hát hogyne, biztosítsd csak be magad a "tízből tíz faszi a bombanőt választaná" koncepciót, hogy aztán tízből 5-6 esetben verhesd a melledet, hogy te megmondtad. :D A tapasztalatainkra hagyatkozunk, látjuk, hogy a szép nők 99%-a értéktelen, buta, selejtes érdekből cselekvő patkány. De tudod mit? Vergődj azon, hogy van 800 regisztrációm, és mindegyiken szidom a nőket, csakhogy megnyugodjon a lelkecskéd, hogy egyetlen ember műve, de nehogy már olyat képzeljetek be, nehogy egy kicsit is gondolkodjatok, hogy egy csomó srác valóban megszívta már párszor.


#23: Mi ez a kamuzás szöveg? Kezdem rohadtul unni. Kiraktam egy bombanőről és egy átlagos lányról egy-egy képet, csakhogy még véletlenül se pofázzátok be, hogy "a szépség relatív", hanem konkrét elképzelésetek legyen arról, mi számít jó nőnek, és mi számít átlagosnak. Vázoltam, hogy egy szépet elhagynak egy csúnyábbért, s ha e elő is fordul, akkor is ragaszkodtok-e az elméleteitekhez. Erre jöttök a Google-lel, a kamuval, meg "á bizonyítíkkál tisvírem". Nem volt érthető a kérdés? Látom az a néhány kép összezavarta a fejeteket, úgyhogy újból felteszem.


HA A SZÉP NŐT ELHAGYJÁK EGY CSÚNYÁBBÉRT, A NŐK AKKOR IS KÖTIK AZ EBET A KARÓHOZ, HOGY A FÉRFIAKNAK CSAKIS A KÜLSŐ SZÁMÍT?


#24: Szőrszálhasogatás. Úgy látom, tényleg mély sebet ejtett ez a két kép, de most őszintén, melyik fáj? A bögyös macáról, vagy a csúnyácskább lányról kirakott fotó? A lehetséges tényállás, hogy egy ilyen csere is előfordul? De mindegy is, fogjátok csak fel hazudozásnak, meg kamunak, hát pont lefosom, ha csak ekkora a kihágás. De még mindig az a kérdésem, amire még nem kaptam választ, hogy:


HA A SZÉP NŐT ELHAGYJÁK EGY CSÚNYÁBBÉRT, A NŐK AKKOR IS KÖTIK AZ EBET A KARÓHOZ, HOGY A FÉRFIAKNAK CSAKIS A KÜLSŐ SZÁMÍT?


#25: Hű! Tényleg? Biztos minden rusnya srácnak csodaszép bombázó barátnője van. Lassan már minden rusnya, buta, töketlen stb. srácnak jut egy fél háremre való szupermodell. :D Hagyjuk már ezt... De van ám nekem egy kérdésem:


HA A SZÉP NŐT ELHAGYJÁK EGY CSÚNYÁBBÉRT, A NŐK AKKOR IS KÖTIK AZ EBET A KARÓHOZ, HOGY A FÉRFIAKNAK CSAKIS A KÜLSŐ SZÁMÍT?


#26: Ja, hát pont így érzem. Nem képesek egy egyszerű kérdésre válaszolni, vagyis erre:


HA A SZÉP NŐT ELHAGYJÁK EGY CSÚNYÁBBÉRT, A NŐK AKKOR IS KÖTIK AZ EBET A KARÓHOZ, HOGY A FÉRFIAKNAK CSAKIS A KÜLSŐ SZÁMÍT?


Már megszoktam, hogy a nők szájába úgy kell mindent belerágni, mint egy ovisnak, mert képtelenek felfogni az elmondottakat/elolvasottakat, és inkább a mellékes szálakra, a kibúvókra, a lényegtelenebb szösszenetekre összpontosítanak, így elbagatellizálják a kérdést.

2015. szept. 25. 13:57
 28/29 anonim ***** válasza:
Ezt a vagdalkozást, hogy a férfiak csak a külsőre mennek, meg a nők csak a pénzre / külsőre mennek, mindig utáltam. Van olyan férfi, aki a külsőre megy, van olyan nő is, de van olyan is, aki nem! Ez egyes ember kérdése, nem kollektív nem kérdése. Tudom, hogy akinek csak rossz tapasztalatai vannak, az hajlamos általánosítani, de akkor meg magába kell néznie, főleg azt tekintve, hogy neki milyen igényei vannak, és milyen közegben keresgél. Nyilván aki átlagosként csak az izmos alfahím pasikra bukik, azt le fogják pattintani egy nagyobb mellű, trendibb csajért, ugyanúgy, ahogy aki az általa átlagosnak titulált, de inkább Zimány Lindára hajazó lányoknak udvarol csóróként a menő diszkóban, ahelyett nyilván egy vastagabb pénztárcájút fognak választani. Illetve magunkba kell nézni, hogy mi mit tudunk nyújtani egy kapcsolatban, és a szerint állni a randizáshoz (pl. én már tinikoromban beláttam, hogy túlsúlyos, nem túl menő lányként nem menőcsávókkal kellene kezdenem, mert azoknak a többségét úgysem érdeklem... mondjuk nekem szerencsém volt olyan tekintetben, hogy az ilyen izomtibik amúgy sem jöttek be soha, de volt olyan srác, akit plátóian szerettem, és beláttam, hogy nem fog soha úgy nézni rám, és főleg nem mérgesnek lenni rá az ízlése miatt, amiről nem tehet).
2015. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"#25: Hű! Tényleg? Biztos minden rusnya srácnak csodaszép bombázó barátnője van. Lassan már minden rusnya, buta, töketlen stb. srácnak jut egy fél háremre való szupermodell. :D Hagyjuk már ezt..."


Ha ennyire tudsz vagy akarsz tárgyilagos lenni ebben az egész kérdésben, mint ahogy az én hozzászólásomra reagáltál, és ennyire torzítod a dolgokat a saját érzelmi szűrődön átengedve, akkor őszintén szóval nem csodálom, hogy a valóságban sem teljesen azt látod magad körül, amit egy elfogulatlan, objektivitásra képes szemlélődő ember.


Én egyrészt kizárólag kevésbé előnyös, nem éppen deltás vízilabdázókéra emlékeztető külsőről írtam a hozzászólásomban, szó nem volt a férfiak értelmi képességéről és a tökösségük mértékéről, másrészt pusztán annyit írtam, hogy én azt tapasztalom, hogy ilyen férfiaknak is van barátnőjük.


Érzel némi különbséget aközött, hogy van valakinek barátnője, és aközött, hogy "csodaszép bombázó" barátnője van, "szupermodell", ráadásul abból is egy háremre való?


Olyan szempontból mondjuk hasznos és tanulságos volt a fenti reakciód, hogy ezzel elég jól kibújt a szög a zsákból.


Eddig is sejtettem, hogy amikor te nőkről beszélsz úgy általában véve, és az ő párválasztás során tanúsított - szerinted - túl magas igényeikről, vagy szinte teljesíthetetlen elvárásaikról - legalábbis ami a külsőt illeti - akkor te valójában róluk beszélsz (mert férfiként feltehetően ez a kategória érdekelne leginkább):


[link]


Ők azok, akik ha akarják, tényleg megtehetik, amit írtál, hogy a szuper testű pasik közül is válogatnak még egyéb számukra fontos szempontok szerint, pont, mint ahogy a nagyon vonzó, vagy esetleg kevésbé vonzó, de kiemelkedő egzisztenciával rendelkező pasik oldalán is igen-igen ritkán láthatsz átlagos külsejű nőt - mert ők is megtehetik, hogy a szebbek és csinosabbak közül válasszanak, és jellemzően meg is teszik.


Már az előző hozzászólásomban le akartam írni, hogy megérzésem szerint te nem az átlagos külsejű nők viselkedését és párválasztási stratégiáit figyeled a gyakorlatban, vagy a nőkét úgy általában, hanem a különösen vonzó nőkét, akiken leginkább megakad a szemed, de utólag örülök, hogy nem tettem, mert így legalább te magad tetted nyilvánvalóvá, hogy miről is van szó.


"HA A SZÉP NŐT ELHAGYJÁK EGY CSÚNYÁBBÉRT, A NŐK AKKOR IS KÖTIK AZ EBET A KARÓHOZ, HOGY A FÉRFIAKNAK CSAKIS A KÜLSŐ SZÁMÍT?"


Mivel mindannyiunknak külön újra feltetted a kérdést, részemről annyit tudok rá mondani, hogy én soha nem mondtam, és nem is feltételeztem ilyet, nemhogy a férfiakról úgy általában véve, de egyetlen konkrét férfiról sem a saját ismeretségi körömben.


Az emberek többsége szerintem tisztában van vele, hogy se a férfiak, se a nők túlnyomó többségének nem kizárólag a külső számít, mint ahogy azzal is, hogy a külső egyik nemnél sem elhanyagolható tényező, mert egy párkapcsolat egyik fontos alapja a fizikai vonzalom, és ha ez egyáltalán nincsen meg, akkor hiába nagyon rendes, jó fej és szeretetreméltó ember a másik, nincs meg az a fontos plusz, ami a párkapcsolatot megkülönbözteti a barátságtól.


Ami meg az illusztrációdat illeti, nem kizárt egy ilyen jellegű "csere", csak szerintem a gyakorlatban roppantul nem jellemző és életszerű.


Egy olyan férfi, aki bármilyen okból annyira sikeres és vonzó a nők szemében, hogy olyan dekoratív barátnője van, mint aki az első képeden látható, annak valóban elege lehet egy idő után a példaként felhozott rossz tulajdonságaiból, de az esetleges szakítás után előbb-utóbb nagyon nagy valószínűséggel egy szintén nagyon dekoratív szépség oldalán látnád, nem a te képzeletbeli, sokkal kevésbé szexis, de családcentrikus konyhatündéred mellett.


Kivételek persze vannak, de az élet jellemzően nem tündérmese ilyen szempontból sem.

2015. szept. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!