Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a szép nőt elhagyják egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szép nőt elhagyják egy csúnyábbért, a nők akkor is kötik az ebet a karóhoz, hogy a férfiaknak csakis a külső számít?

Figyelt kérdés

Itt van például egy "fаszkivan" kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Amikor egy mindenki által szépnek tartott nőt elhagy a barátja egy lényegesen hétköznapiasabb, egyszerűbb (esetleg csúnyább) kinézetű nőért, a nők akkor is ragaszkodnak ahhoz az elmélethez, hogy a férfiaknak semmi más nem számít a külső, testi adottságokon kívül?


Hadd illusztráljam!


[link] Ő lett lecserélve, mert hisztis, kötekedő, sértődékeny, többször rajta lett kapva hazugságon, felszínes, pletykás hangulatember.


[link] Ő lett megszerezve, mert intelligens, vevő a jó humorra, érti a viccet, imádja a paintballt és a Counter Strike-ot, barátságos, családcentrikus, eszméletlenül jól főz stb.


2015. szept. 24. 19:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
5 nél a pont! a nők irigyek lásd azt a példát amikor volt barátnőm tapadtak a csajok akik idáig le se tojtak! szó szerint mondták nincs kedved sexelni? hozom a barátnőmet mondtam nem a barátnőmet szeretem erre ott vörösödött mint 1 rák !
2015. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%

Mindkét nemnél azok válogatnak a legjobbak között akik megtehetik, és akiknek a belső nem annyira fontos. A jó pasik ugyanúgy csak jó nőkkel akarnak lenni, ahogyan a milliomos pasik is. Ők nem felületesek csak a velük lévő nők? Hoppácska, ez elég kettős mérce.


Nekem is tetszenek a vízilabdás srácok, de hadd tudjam már jobban, mire izgulok fel és általában a többi nőtőt is ezt tapasztalom. Nekünk azért az agyunkat és a lelkünket kell első sorban feltüzelni. Egyik párom sem volt átlagosnál több, és egyiket sem cseréltem volna le másra.


Aki tényleg azt hiszi, hogy átlagos vagy csúnya pasikkal nem járnak nők vagy hogy ezek a szánalmas tv műsorok kiindulási alapnak számítanak azokkal meg az a baj, hogy sötétek mint az éjszaka. Ilyen műsorok nézése már eleve szegénységi bizonyítvány, de hogy ez alapján általánosítson valaki, az már erősen defektes gondolkodásra vall.

2015. szept. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%

mennyire nagyon de nagyon más a valós élet, meg amit gyikes átlagos elképzelés.. :D szerencsére.

ezt a 12es totális leszavazása is mutatja.


egyébként szerintem nem értitek őt. nem alap, hogy jóképű és jó testű legyen valaki, tényleg jó egy ilyenre ránézni, de én sem ettől nedvesedek :D

persze, ne taszítson az illető, de a viselkedés, jellem, ahogyan rám néz, hozzám ér.. annyival fontosabb, mint hogy címlappasi legyen.

2015. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen a való életben millióból egy ha akad és még ilyenkor sem biztosított, hogy a duci, cuki lány mellett nem tart egy karcsú szeretőt. :)
2015. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem tartja annak magát, mert vakon hisz az igazában és ennek érdekében hazudni is hajlandó.
2015. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#15: Google képkereső, blablabla, illusztrációról volt szó, egy képzelt, ámde lehetséges élethelyzetről, te nagyon ostoba hülyegyerek, nem tényként kezelt tényről. Idióta baromállat.
2015. szept. 24. 22:06
 17/29 A kérdező kommentje:
Na, erre mit reagálsz, te felettébb ostoba fаszomöccse? Fú, de fel tudnak bаszni az ilyen szőrszálhasogató nyomorult fаszkalapok...
2015. szept. 24. 22:08
 18/29 anonim ***** válasza:

Szegény 15-ös! :D Nem sok ész jutott neki!

Kedves kérdező, szerintem a férfiak értelmesebbik része nem csak a külsőre bukik, ahogyan a nők sem!

26/N

2015. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

Az illusztrációja hazugság, ilyen a valós életben nem fordul elő.

Next!

2015. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
#20: Van rá bizonyítékod, hogy nem fordul elő? Nincs? Akkor lehetőleg kuss, vili?
2015. szept. 24. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!