Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol talaljak part magamnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talaljak part magamnak ha egy heten 86orat melozok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 23:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
90%

Nézzük máshonnan.


Írd le hogy mennyi időt töltesz a feleségeddel, mennyit a gyerekeiddel, és mennyi időt töltesz a családoddal.

2015. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

62 %-os válaszoló,

az, hogy több cég is elszámol neked ugyanarra az időszakra munkaidőt, az nem jelenti azt, hogy dupla órában dolgoztál.

Akárhány munkaórát számolnak el neked, egy hétben akkor sincs több, mint 168 óra. Ennél több órát nem tudsz dolgozni egy héten.

2015. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Mivel rendszerint heti 8 db 12 órás műszakban "vagy jelen", amely idő alatt elvégzed a számítógépes munkád, ezért rendszerint heti 96 órát töltesz munkaidőben. (Hogy ennyiből mennyi a ténylegesen munkával töltött idő, az más kérdés.)

Attól, hogy több cég is fizet neked ugyanarra az időre, még nem dolgozol több órát.

2015. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

És hogy végre ON legyek, a kérdésre válaszolva,

a heti 86 óra nagyjából 12 óra naponta, hétvégén is, ha azzal számolunk, hogy egyenletesen van elosztva a hét folyamán. Hát, e mellett marad legfeljebb a hirdetésben és a munkahelyen való ismerkedés. De randizgatni már akkor sem marad idő. Az esélyeid nem jók. És még ha sikerül is összejönni valakivel, hogy megtartani hogyan tudod, ha sosem vagytok együtt, az rejtély.

Szóval próbálj meg kevesebbet dolgozni. Jobban fizető állást találni. Ennek érdekében ha egy kicsit is be tudod szorítani az idődbe, akkor továbbképezni magad, tanulni (és akár az is terep lehet az ismerkedésre).

2015. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Túl korlátolt a gondolkodásmódotok.
2015. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam egy honapban 360 órát,most 240 et dolgozok,mivel éjjeliőr voltam,vagy vagyok,de a nappalok szabadok voltak igy nekem jó volt de a sok éjszakázástól egy idő után úgy érzi magát az ember mintha agyonverték volna.
2015. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Figyi, 62-es, én elhiszem, hogy papíron annyi órád van elszámolva, mert több munkát is elszámolnak neked, de az csak papíron van úgy, attól még a tényleges idő nem lesz több, még Einstein szerint sem. :-)
2015. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Volt itt olyan hozzászóló,akit elhagyott a nője, mert 1-2 hétig sokat dolgozott. Csak szólok, hogy ott más volt a baj! El ne hidd, hogy ezért elhagynak bárkit is! Egyszerűen nem voltál neki jó, viszont ez pont kapóra jött. Ha totál szerelmes lett volna beléd, szerinted elhagyott volna? Vicces,hogy ezt te még el is hiszed! Én is dolgoztam nagyon sokat, és a csajozást úgy oldottam meg, hogy dugtam a főnök feleségét! Köszi Anita :) Nagyon perverz csaj volt. El sem hinnétek mennyire. Szép emlék ha visszagondolok rá! És az,hogy a főnök nője, ettől még jobb volt. Teli lőttem a száját, utána meg előttem smároltak. Haláli volt......
2015. szept. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

28as te beteg vagy

en nem b*szni akarok hanem kapcsolatot

2015. szept. 27. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!