Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet pozitívan látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet pozitívan látni azt, hogy szeretnék párt, de már évek óta nem jön össze sehogy egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyere üljünk le beszélgetni róla. :)
2015. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pozitívan látni? Tessék: Aki hozzád illene, az még nem lépett be az életedbe. Ha leálltál volna valakivel, akivel csak azért vagy, hogy legyen valakid, akkor az energiád minden nap egy nem működő kapcsolat fenntartására fordítanád. Ha véget érne, akkor is hosszú idő múlva mernél belevágni egy friss kapcsolatba, ki tudja, talán elszalasztanád addig az igazit. Így minden nap egy új lehetőség, hogy nyitva tartsd a szemed, és észrevedd azt, aki rád vár!
2015. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem még soha életemben nem jött össze egy kapcsolat sem, pedig nagyon vágyom már rá hogy találjak egy lányt.


Én azt szoktam hazudni ha kérdezik, hogy volt több kapcsolatom is, most meg épp azért nincs mert nem is szeretnék, így legalább az ismerősök nem piszkálnak emiatt, így magamat is megnyugtatom valamelyest, már annyiszor kamuztam ezt, hogy lassan el is hiszem, hogy tényleg így van:D.

2015. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kapcsolatban lenni még mindig jobb mint egy rosszban :)
2015. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint a 3-mas válaszoló. Csak én lány vagyok és már 20 fölött.
2015. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ne szeressél párt találni magadnak. Komolyan. Majd lesz vagy nem. Ha nem akkor így jártál, ha igen akkor örülj és kész.
2015. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát azért ezt akarni is kell. Aki csak ül és várja hogy a sors majd elhozza magától kisebb eséllyel talál rá, mint az aki keresi.
2015. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!