Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért nincs barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nincs barátnőm? Elviselhetetlen lenne a személyiségem?

Figyelt kérdés

20onéves férfi vagyok, helyesnek, jóképűnek tartanak, biztos anyagi háttérrel rendelkezem, sportolok, van diplomám. Elégedett vagyok magammal.

Ennek ellenére barátnő téren baromi peches vagyok, valahogy sosem jön össze azzal akivel szeretném, nemtom miért van ez így, talán a személyiségemben van a hiba. Olyan típus vagyok, aki elég lazán veszi a dolgokat, szeretem élvezni az életet, jókat enni, utazgatni, nem igazán veszem komolyan a dolgokat, inkább úgy elhumorizálok mindenen, ilyen kényelmes, nyugis, lusta, flegmatikus személyiségtípus vagyok.



2015. szept. 19. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Agyatlan nőknél próbálkozol,csak a külsőségekre mész.
2015. szept. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdésekre nagyon nehéz válaszolni, mert nem ismerjük a kérdezőt, nem látjuk, hogy viselkedik ismerkedéskor, vagy randikon.

Nem biztos, hogy elviselhetetlen a személyiséged, az is lehet, hogy eddig csak nem volt szerencséd.

Meg olyan is van, hogy olyanokat szemelsz ki, akinek nem vagy valamiért a zsánere. Nagyon sokszor hallani nőktől is, férfiaktól is, hogy lenne, akinek tetszenének, de pont azoknak nem tetszenek, akik nekik igen.

Nem könnyű a pártalálás az biztos, ha van némi igénye is az embernek.

2015. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ez az elhumorizálás sem jön be minden lánynak. Én például a falra tudok attól mászni, ha valamiről valakivel komolyan akarok beszélni, ő meg pont az ellentét csinálja.


18/L

2015. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, van aki számára ez a személyiség elviselhetetlen. Minden ember más. Ettől még van bőven lány, akit nem zavarna.
2015. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nő lelkéhez egy labirintus vezet. És a labirintusban az udvarlás által találod meg az utat. De vigyázz! A labirintus falai lehelet vékonyak és átlátszóak, a falai sérülékenyek és hajlékonyak. Ha a rossz utat járod egy ideig feszül a fal, ha ezt észre veszed még visszatérhetsz a helyes útra. De ha ezt nem veszed észre, elszakad. És elrontottad minden esélyed. Arra is figyelj hogy a labirintusban az út sohasem egyszerű és logikus. Hanem lehetetlen cikornya az egész. Olyan mint a társastánc, nem véletlen hogy ez a férfi és a nő közös művészete. Sok sikert az utadon, és tanuld meg: a nőket nem érteni, hanem szeretni kell.
2015. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!