Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nem lép a férfi akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem lép a férfi akinek tetszek és kedvel is?

Figyelt kérdés
Mikor megismert szinte futott utánam de idegenként elég "taszító" volt a sajátos természete, mire megkedveltem rányomult egy nő, vele flörtölgetett, de addigra megtudta h tetszik, h elhitte e nem tudom de én nem mutattam ki, ekkor nem voltunk jóban... majd időközben egy másik nőnek udvarolt, senkivel se volt kapcsolata... már nagyon jóba vagyunk, bár velem mindig komoly ha poénkodik se kétértelmű szóval semmi flörtölés, más nőkkel igen de velük meg egyértelmű h nem lesz semmi. Tudom h az esete vagyok, tudom h kedvel, mégse lép felém. Sokszor úgy érzem h nem bír mert rideg, nem néz rám stb. közben meg tudom h kedvel, csak olyan mintha iszonyat zavarban lenne, de emellett meg másokkal néha erősen néha flörtöl/poénkodik de velük egyértelmű nem lesz semmi, és mások szerint is olyan mintha zavarba lenne, mondjuk nem egy nagydumás alkat...
2015. szept. 18. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert vLehtoleg nem figyelsz ra elegge, nem mutatsz erdeklodest ergo nem akar kockaztatni:-))
2015. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahelyett h elemezgeted 10 kmrol inkabb mosolyogj ra...ne csak azt vard h o eledszorja a rozsaszirmokat...te is nyithatsz es lehetnel baratsagosabb. ;))
2015. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem látta, hogy esélye van nálad, hiába próbálkozott, ezért tovább állt. Nem fog lépni feléd, nyugodtan felejtsd ezt el. Ha akarod, neked kell!
2015. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!