Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon komolyan tetszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen, aki személyesen mindig zavarba ejtően kedves velem. Nekem nincsen ellenemre ez, hiszen jól esik az udvarlása, és én is közelebb engedtem magamhoz, több személyes dolgot elmondtam magamról, meg-megölelem, és ő is engem.


Viszont az a helyzet, hogy ha nem személyesen beszélek vele, tehát e-mail, telefon, akkor sokszor nem valami segítőkész, és úgy érzem a terhére vagyok. Ha úgy alakult, hogy vissza kellett volna hívnia, akkor nem hívott.


Most ezek alapján vajon mit gondolhat rólam? Mert ha én tepernék egy lánynál, akkor igyekeznék először a legjobb oldalamat mutatni.


Én 23 éves vagyok, ő pedig 30 éves.



2013. máj. 3. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
meg akar dugni
2013. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, de nagyon kedves dolgokat mond, nem azokat a tipikus nyomulósokat.
2013. máj. 3. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!