Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akar tőlem egy ilyen srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtünk, a srácnak (32) már volt kapcsolata. Külsőre nem kifezetetten az esetem, de valóban jóképű (nekem a kevésbé jóképű srácok tetszenek), az összes lány ismerősöm odavan érte.

A barátnője minden létező kategóriában jobb nálam. Diplomás, egy kisebb vagyont keres, idősebb is nálam (ő 29 én 21), szebb is nálam, modellkedik, és ahogy elnéztem, nem minden részlet eredeti rajta (a mellei és a szája jó eséllyel nem). Igazi bombanő, olyan "Megan Fox legjobb napjain". (tényleg rá hasonlít)

Ezzel ellentétben én úgy nézek ki, mint egy 16 éves kislány, nemhogy a bombanőtől, de a nőtől is messze vagyok. Csak érettségim van, annyit keresek, amennyiből ponthogy kijövök (nekem pl nem telik olyan ruhákra, olyan luxus szépségápolásra, mint a másik lánynak), és nincs olyan jó alakom se, csak átlagos.

A srác viszont mondta, hogy tetszem neki, és inkább lenne velem, de mindig elküldtem a fenébe, hogy szórakozzon mással, az ilyesmit, hogy különleges a kisugárzásom, meg megfogta a személyiségem, nem veszem be.

Erre szakított a barátnőjével (mondta, hogy fog, de nem hittem el), külön költözött, és megkérdezte, most már hiszek-e neki, illetve lennék-e hajlandó járni vele.


Mi a jó fenét akar tőlem?


2015. szept. 16. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinted?? Veled akar lenni.


Ket dolgot tehetsz - vagy osszekapod magad es belatod, hogy igenis bizonyitott, hogy veled akar lenni (mert a kisugarzas es szemelyiseg igen is donto tenyezo, a kulso 1, szubjektiv, 2, rohadtul nem minden), vagy hagyod, hogy az onbizalomhianyod elcs-ssze egy esetleges boldog parkapcsolat lehetoseget. Rajtad all.

2015. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is tényleg tetszel neki. Egyébként meg az egy dolog, hogy az előző barátnője úgy nézett ki ahogy, meg keresett egy vagon pénzt, attól még lehetett egy hárpia.

A kérdés az, hogy Neked tényleg tetszik? Ha igen, akkor ne hasonlítsd magad senkihez, és bátran vágj bele. De ha nemet mondasz neki, akkor azt azért tedd, mert Neked nem tetszik, mint férfi, és ne az önbizalomhiányod miatt.

2015. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!