Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakran láttok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakran láttok és ismertek olyan nagy kontrasztú párkapcsolatokat, ahol a férfi a csúnya a nő meg nagyon szép?

Figyelt kérdés
De szegény a pasi!!!!
2015. szept. 13. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2015. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9%

Lehet latni, eleg sokat.

Forditva viszont mar ritkan, bar altalaban megtalaljak egymast a "hasonlo szepsegu" emberek.

2015. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen nincs.
2015. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
Azert nem latjatok,mert nem akarjatok...:D vagy valoban olyan csunyak vagytok, hogy nalatok aztan mindenki szebb.
2015. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Clark Kent.. ***** válasza:
14%

Nem létezik ilyen, kivéve akkor, ha a pasas valamivel kitűnik.


A szép nők nem fognak csúnya pasival járni.

2015. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14%
Soha életemben nem láttam ilyet, hallani is csak a gyakorikerdesek.hu-n hallottam róla.
2015. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%

En dogos nonek szamitok a pasiknal es nekem a karvaj orr tetszik a legjobban pasikon. Nekem az testesiti meg a szepseget. En a babaarcu pasikat nem kedvelem. ( Most van elettarsam, igy nem pasizos szandekkal irtam ide.) Nekem jo jovedelmem van, nem erdekel, hogy a pasimnak nem. De nagyon gontos, hogy udvarias kedves legyen velem es megmaszirozzon rendszeresen. Es csinaljunk sok kozos programot . Komoly kapcsolatban gondolkozzon. Es naponta szexeljunk. A pasim szerintem helyes, viszont ronda nagyon az arcbore. Ez nem zavar. Az elobbiekben emlitettek fontosabbak.

Ezzel remelem tisztabba tettem a kepet sracok :)

N

2015. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet elég sokat. A nagyon szép csaj (legalábbis szerintem) és alacsony, kövér, nem kimondottan gazdag gyerek (de nem is szegény).
2015. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!