Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszik, ha egy lány nagyon kedves és törődő?

Figyelt kérdés
Sokan nem értékelik, hogy ilyen vagyok, hanem inkább kihasználják. :(
2015. szept. 3. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem igen, törödj velem.
2015. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem igen bar nem vaguok fiu :)

18/L

2015. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az jobban tetszik, ha nedves és törődő...
2015. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés már? :D
2015. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tetszik, a barátnőm is ilyen. Nem értem, miért ne értékelné ezt valaki.
2015. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, tetszik. Én értékelném.
2015. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Clark Kent.. ***** válasza:

@Kérdező


Ha valaki túl kedves, az nekem már alapból gyanúra ad okot, de nem csak nekem, hanem azt hiszem, minden normális embernek.


A mézes-mázos szavak és a túlbuzgóság mögött ugyanis nem biztos, hogy valóság van, pontosan ezért van az, hogy a naiv emberek általában annyi csalódáson mennek keresztül.


Nekem van is tapasztalatom a régmúltból. Ismertem olyan nőket, akik valóban nagyon kedvesek voltak. Az egyikről például nem is feltételezted volna hogy vannak egyáltalán hibái, a másik pedig saját bevallása szerint csak úgy "árasztja a szeretetet". Mégis ezekben a nőkben csalódtam a legtöbbet.


Tehát én inkább maradok a "simán kedves" lányoknál, azokkal még nem volt problémám, ellenben a "nagyon kedves" lányokból már elég volt, köszönöm szépen.

2015. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem a gondoskodó amolyan "anyáskodó" típus tetszik :)

amikor barátnőt kerestem csakis ilyenek jöhettek számításba...

főleg a gyerekekkel foglalkozók előnyben :)

pl barátnőm gyerekápolónak tanul :)

keress olyat aki ezt értékeli benned, mert nagyon értékes! persze már akinek :) inkább maradj ilyen mint flegma sértődős p1cs4 legyél :)


22F

2015. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jo erzes, foleg ha oszinte

24F

2015. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, aki egy iszonyatosan értékelhető ember, s ugyanakkor külsőre is gyönyörű. Ezzel egyetemben olyan bújós, figyelmes, törődő volt, hogy minden pillanatban kellemetlenül éreztem magam, mert ilyen szintű odafigyelést egyszerűen képtelen voltam viszont nyújtani. És ez betett, szakítottam idővel.
2015. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!