Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mennyire zavaró, ha egy srácnak az arca nem éppen férfias 22 éves létére?

Figyelt kérdés
itt az oldalon sajnos azt tapasztalom, hogy ez nem igazán jön be senkinek :D

2015. szept. 1. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kölyökképű srác is tud épp olyan szexi lenni, mint egy férfias, borostás. Nem ezen múlik.
2015. szept. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazából jóképűnek mondanám magamat, de hát a fenti probléma ellen nem nagyon tudok mit tenni :D
2015. szept. 1. 21:15
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ő pl. elég kölyökképű, nem? Szerintem mégis baromira szexi:D

2015. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja hát ennél egy kicsit talán férfiasabb vagyok, csak borostám nincsen :D
2015. szept. 1. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor még annyi idős voltam, hogy a 22 évesekhez vonzódtam, nem volt szempont. Azóta idősebb lettem és a számomra vonzó korosztály is idősebb lett és férfiasabb.
2015. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kisfiús srácok szexisek. :)
2015. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó, te hány éves vagy? :D
2015. szept. 1. 21:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincs vmi felnőttes fejem pedig szőröm is van. 21 vagyok, a legtöbb ismerősöm 17, max 18 évesnek néz. Nővérem meg azt hiszi h még 16 vagyok. Na erre varrj gombot vazze.
2015. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég nagy hátrány. Nekem nem csak ocsmány, hanem elég kisfiús arcom van 29 évesen. Annyira, hogy még 18-nak sem nézek ki (legalábbis nemrég még elkérték a személyim, hogy vagyok-e annyi). Mondjuk alacsony is vagyok. Még sosem volt még csak randim sem, mivel minden lány szerint ocsmány vagyok.
2015. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, és 19 éves vagyok.
2015. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!