Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem az életet nem nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem az életet nem nekem találták ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
24 évesen már aligha hiszem hogy lesz egy férfi mellettem társként. Csak egy pár randim volt és ennyi. Igazán még soha nem érdekeltem egy fiút sem. Pedig megértő voltam hozzájuk, nem veszekedtem velük, nem panaszkodtam nekik, nem voltam teljesen őszinte mert nem mutattam ki hogy valójában mennyire depressziós vagyok. Még is otthagytak. Másoknak már komoly párkapcsolata van ennyi idősen, meg házasok, vagy gyerekük van, én meg semmit értem el az életben. Egy nagy nulla vagyok.
2015. aug. 31. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Depressziót kezelteted? Am nekem is volt ismerős,aki próbálta takargatni a problémáit,de egy idő után észlelhető.

24évesen meg nem vagy lekésve, de sokat számìt, hogy mihez hogy állsz hozzá.

2015. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Válassz a kevésbé jóképű,izmosak közül,egy normálisabbal jöjj össze,és máris lesz társad,aki meg fog becsülni.

Csak igen őket észre is kellene venni... :/

24/F

2015. aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, hogy évesen te még nem vagy idős, hanem egy fiatal nő vagy. Aki, hogy ha nem rusnya és nem k**úrvás, nem idióta, de degenerált, nem lenéző nem flegma akkro bármikor találhat magának valakit.
2015. aug. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha lesz valakid, akkor már nem leszel egy nagy nulla? Miért leszel több, mennyivel leszel több, ha lesz valakid?

24 évesen szerintem kevesen házasok, többség vagy felsőoktatásra jár, vagy dolgozik, barátnő/pasi mellett. Sokan ilyen korban még a szüleikkel élnek.

2015. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mit mondjak én férfiként, még rosszabb helyzetben? Örülnék, ha még csak ennyi idős lennék.
2015. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!