Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha nem kellek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem kellek a nőknek? Már el vette minden élet kedvem hogy béna vagyok az ismerkedésbe. Volt már valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 09:35
 1/8 Guminyuszmusz válasza:
Hany. Eves vagy?
2015. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lassan 27
2015. aug. 31. 09:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Bénáskodtam!Mint most
2015. aug. 31. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél sikeres férfi, az vonzó a nőknek.
2015. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
27 éves férfi vagyok, sszerintem sikeres, mégis mindíg idiótákat fogok ki. Vagy idegbetegeket. Akit meg akár a buszon is kinyalnék, meg rám sem mer nézni. Nem, nem vagyok csúnya. :-) sem kövér, sőt.. Inkább sportos. Szóval nem vagy egyedül.. Szerintem audi bwm = sex. De nekem meg az ilyenekből van elegem.. Inkább arra vágyom, aki kocsi és miegymás nélkül akarja bekapni a fszm. És ne legyen szegyenlős :-)
2015. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok béna. Nagyon sokat teszek azért hogy nővel legyek. Mindent megpróbálok. Naponta próbálok beszélgetést kezdeményezni randit kérni nőtől. Kicsi sem vagyok. 188cm és 85kiló vagyok edzőterembe járok. Férfias vagyok azt hiszem nagyon is. Ami hátrány hogy nincs sokszor munka nincs lakásom kocsim amit a nők elvárnának. Soha nem okoz gondot ha utcán odamegyek egy nőhöz és ismerkedni akarok. De általában elküldenek. Senki nem tart gyávának inkább rámenősnek tartanak. Én is közelebb vagyok a 30hoz de még nem voltam nővel./ szex volt olyan nővel akinek fizettem ezért/ De kapcsolatom még nem volt. Volt itt lány aki fényképet kért és beszélt velem erről de ő sem értette hogy nekem miért nem./ de ismerkedni ő sem akart/ Vagy nagyon buta lányokkal találkoztam eddig akiknek nem kell olyan mint én vagy nem tudom mit csinálok rosszul.
2015. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Küldesz képet? (én foglalt vagyok) viszont segítenék!

Esetleg szüleiddel élsz még? Majd elmagyarázom miért kérdezem.

2015. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rendszeresen ilyen helyzetben vagyok :)

Kérdező, akkor sincs katasztrófa, ha nem kellesz a nőknek. Először is, találj csomó más hobbit, elfoglaltságot,olyasmit amiben valóban örömödet leled, és nem egy kínszenvedés, mint a csajozás. És persze profitálhatsz is belőle. Másodszor pedig ha van egy fölös órád, próbáld meg összeszámolni azt a rengeteg pénzt, időt, energiát, amit abba öltél bele hogy teljesen fölöslegesen nők után kujtorogtál, és vesd össze, mennyivel előrébb lennél, ha ezt a sok pénzt-időt-energiát olyanra fordítottad volna ami visszahozza az árát. Csak mert a csajozás SOHASEM fogja. Kábé mintha vennél ötszázmilliárd kaparós sorsjegyet, és az egyikkel megnyernéd a fődíjat, ami feleannyit se hoz vissza mint amennyibe került a sok kaparós sorsjegy. Tehát erősen deficites, ahogy a csajozás is.

2015. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!