Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy átlagos vagyok, vagy átlagon felüli?

Figyelt kérdés

Mármint külsőre.

Képet nem fogok kitenni, sem küldeni senkinek, mert szerintem ez az oldal nem mérvadó.

Csak úgy általánosságban ha valaki jól néz ki, honnan tudhatja, hogy mennyire? Gondolom mások visszajelzéséből. De mik is azok, amiket egy átlagos is ugyanúgy megkap (visszajelzés), és mi az, amit már nem? Amit csak az átlag felettiek kapnak?



2015. aug. 30. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Kép nélkül hogy abba a büdös ro_hadt k_rva _:pcsába lehetne bármit is mondani?
2015. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos lányként kevesebb udvarlót mint a szebb csajok.

Átlagos fiúként több visszautasítást mint a jobb srácok.

2015. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem konkrétan magamra vagyok kíváncsi, hanem hogy átlagosan az emberek ezt hogy tudják eldönteni magukban -.-

Megkérnék minden ronda embert, hogy ők ne válaszoljanak, nem vagyok kíváncsi sértődött és besavanyodott emberek nagy semmin alapuló elméleteire!

A kérdés a szép embereknek szól!

2015. aug. 30. 13:52
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kisugárzás és az önbizalom az ami elsőre átjön és vonzóvá tesz férfit vagy nőt. Fontos az ápolt külső és a szép arc. Nőként is, férfiként is a genetikán túl lehet azért változtatni, javítani.

Mondjuk, hogy átlagos, vagy átlag feletti, azt nem egészen értem.

Átlag feletti pasiban az alfahím típus? Nőben a pláza cica?

Mert az első ránézésre ok, de nem biztos, hogy kapcsolatra ilyen párt választana bárki.

2015. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezt meg kell kérdezned, különösen ilyen tapló módon, akkor átlag alatt vagy! Nagyon mélyen!
2015. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát szerintem a plázacicák meg az alfahímek nem átlagon felüliek. Nyilván nem rájuk gondoltam. Akkor nem úgy mondom, hogy átlagon felüli, hanem nőben aki szimplán csak szép, vagy már gyönyörű, férfiaknál meg a helyes és a jó pasi között hol a határ?


Utolsó, látom nem csak ronda vagy, de olvasni sem tudsz, ugyanis a kérdés kizárólag a külsőre vonatkozik! :D

2015. aug. 30. 14:04
 7/16 anonim ***** válasza:

Átlagos, meg az átlagon felüli is megkapja.

Mikor a szigetelőmunkások, ordibálnak meg füttygőgnek utána az állványról.

2015. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem erősen átlag alatti vagy kérdező, de ami a legnagyobb gond, éktelenül buta is.
2015. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi, nem érdekel a vélemémyed😊😘
2015. aug. 30. 14:18
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Onnan, hogy nem teszel fel gyk-ra ilyen kérdést ha átlag feletti vagy. Átlagos lehetsz aki szeretné többnek képzelni magát.
2015. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!