Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy a legkönnyebb el viselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb el viselni hogy nem kellek a nőknek? Eléggé zavar de nem tudok mit tenni.

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 14:36
 1/8 anonim válasza:
Max. lefoglalod magad folyamatosan olyan dolgokkal amit szeretsz csinálni és így eltereled a figyelmed erről. Én kockulok, edzek, szerencsejátékozok, meccseket nézek, főzök stb. így telik az idő és jól szórakozom. De időnként úgyis eszedbe fog jutni és megőrjít majd mindig. Legjobb, ha nem nézegeted a csajokat az utcán meg a neten, bár ezt én sem tudom megállni. Aztán pedig jön a recskázás, a düh, hogy miért nem lehet nekem barátnőm..
2015. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszadó nagyon jól írta,zöld pacsit kapott! Találj olyan elfoglaltságokat, lehetőleg minél többet, mi hosszútávon leköt, eltereli a figyelmedet és még profitálhatsz is belőle. Hosszú távon SOKKAL jobban megéri mint csajok után kujtorogni, meglátod!

Kezdetnek például javaslom a Tyrian 2000-t :) Nálam bevált!

2015. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Legyèl magabiztosabb.Ennyi.

36N

2015. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kellesz a nőknek és nem tudsz mit tenni ellene? Ismerős érzés. Foglald le magad, ez az egyetlen egy jó tanács, amit kaphatsz. Próbálj ki új dolgokat és keress olyan elfoglaltságokat, amiket szeretsz csinálni. Nekem a nyaram második fele ezzel ment el, annyira, hogy gyakorizni sem volt időm :P Pedig azért elég sokat írogattam régebben. Nekem az utazgatás vált be, minden hétvégén leruccantam a Balcsihoz, mellette pedig még mentem egy-két helyre. Holnap is megyek. Én is azt hittem, hogy egyedül nem érdemes utazgatni, de tele lettem élményekkel így is, csak nyitottnak kell lenni. Az meg, hogy nem kellek a lányoknak, mert alacsony és ocsmány vagyok, hát na és. Igyekszem minél kevesebbet arra gondolni, hogy csakis a külsőm miatt sosem tudhatom meg még azt sem, milyen érzés megcsókolni egy lányt. Nekem ez jutott, ebből kell kihoznom a legjobbat.
2015. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy van ilyen.
2015. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Legyèl magabiztosabb.Ennyi."


A semmire?

2015. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom elképzelni, hogy van ilyen."


Mi? Hogy valaki nem kell a nőknek? Nyisd ki a szemedet!

2015. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3


A, mire?

B, minek?


Magabiztosabb pasik sem kellenek a nőknek.

2015. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!