Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit reagálna a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit reagálna a lány?

Figyelt kérdés

Van egy lány (kb 25 éves lehet), sokszor látom munkába menet, áll a buszmegállóban. (gondolom ő is oda megy) Mindig nézzük egymást. Nekem nagyon tetszik. Még sosem beszéltem vele, és nem is tudom hogy hívják. Arra gondoltam, h megállnék kocsival, kiszállnék bemutatkoznék, és elmondanám h nagyon szimpatikusnak és szépnek találom. Szerintetek ez nagyon gáz így?

Az a baj, h én autóval járok dolgozni, és pont az ellenkező irányba, és nem tudok neki megállni, hogy elvigyem. Meg nem is biztos, h jó ötlet lenne, egy idege autóba invitáljon valakit..

Szerintetek ez így jó ötlet? Vagy esetleg valami más ötlet?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2015. aug. 26. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én első körben inkább mondjuk buszoznék egyet vele :) akár a megállóban akár a buszon szóba tudsz vele elegyedni...

pl kezdheted akár azzal, hogy odamész és megkérdezed mikor jön a busz és figyeled a reakcióját, hogy inkább távolság tartó, vagy nyitottabb az irányodba...nem biztos, hogy egyből le kell rohannod az érzelmeiddel...


mennyien szoktak a buszmegállóban állni amikor ott van?

mert akkor lehetne akár levelet is írni neki, persze úgy, hogy biztosan ő olvassa el :)


22F

2015. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem sokan, 3-4 ember.

Az a baj, hogy én onnan messze lakom. Illetve munkába kell mennem, nincs időm még buszozgatni. Illetve nincs ott mindig, csak sokszor. Ez helyi busz megállója, gondolom sűrűn jönnek a buszok. Illetve én sem tudom pontosan kiszámolni, mikorra érek oda.

Én is erősnek tartom ezt a letámadást, de nem tudok jobbat egyenlőre. :)

2015. aug. 26. 15:44
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
25 évesen már NŐ bmeg érted? NŐŐ
2015. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem is úgy gondoltam, hogy munkába mész :)

hát milyen gyakran látod? és mindig ugyanabban az időpontban?

2015. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Változó. Van hogy heti 4x5x, van h 1x2x. Nagyjából ugyanakkor. Gondolom ő is dolgozni mehet...


Ok legyen nő. :D

2015. aug. 26. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
minden név és ismeretség nélkül csak a személyes kontaktus jöhet szóba az pedig elég nehéz ha te kocsiban vagy ő meg a busz megállóban...ő nem tud bejutni a kocsidba, de te az ő buszára fel tudsz szállni...de elég ha a buszmegállóban beszélgetsz vele és mondjuk számot cseréltek :)
2015. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!