Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Unalmas és csúnya lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas és csúnya lányként van esélyem párt találni?

Figyelt kérdés
Abszolút nem vagyok a társaság közepe, a férfiak is keresztül néznek rajtam, mert se formás se szép nem vagyok, így huszonévesen se tudok felmutatni semmiféle párkapcsolatot.
2015. aug. 25. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Priviben küldesz képet magadrol?
2015. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az önbizalmadon és a magad elfogadásán igazán csiszolhatnál, mert ilyen hozzáállással tényleg soha senkinek nem fogsz kelleni!

Változzál, mert ez az egyetlen egy esélyed van.

Ha van pénzed, akkor csináltasd meg az arcodat, ha egyszerűen képtelen vagy elfogadni saját magadat!


Mindenen lehet változtatni, ha akarsz!

Mit szeretnél igazán: boldog életet? Akkor ne lazsálj, irány változni! :)

Egyébként meg a szépség relatív, az, hogy magadat esetleg csúnyának látod, az még nem biztos, hogy így van, mivel magadat nem látod egy külső idegen szemével! Plusz, mivel az önértékelésed, bocsi, de a béka s..ge alatt van, ezért sem biztos, hogy a többiek is úgy látnának téged, ahogy te látod saját magad!


Kérdésedre a válasz: 100%-ban van, ha te is akarod és készen állsz változni érte! :)

2015. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Soha nem volt barátom, életem összes randijának összeszámolásához is bőven sok egy kezem.
2015. aug. 25. 14:38
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Tuti az aspergeres lány vagy, aki minden nap kiírja ezt a kérdést, minket nem versz át. :D
2015. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem az vagyok, megnyugodhatsz.
2015. aug. 25. 15:08
 16/20 anonim ***** válasza:
Csúnya pár megfelel?
2015. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csúnya lány fétisem van, küldesz képet magadról?
2015. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Küldenél egy képet?
2015. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Gondolom nem fogsz, de azért küldhetnél képet, ha gondolod. Valahogy nem hiszem, hogy csúnya lennél; inkább csak alacsony az önbizalmad.
2015. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Milyen srácot képzelsz el agad mellé?
2015. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!