Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, most komolyan napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, most komolyan napi szinten bámulnak egy nőt aki nem tetszik nekik?

Figyelt kérdés

Ha nem rólam lenne szó mérget vennék rá h tetszek neki...

De mivel rólam egy barátján keresztül eljutott hozzá h tetszik és ő nem h nem lépett hanem másra nyomult, meg udvarolt nem értem őt. Nekem nagyon tetszik meg iszonyat kedvelem mint embert de lépni nem merek. A barátja különben mondta h nyomuljak rá de egyszer egy társasági beszélgetésből elhallottam h nem érdeklem ő mást nézett ki...viszont régebben ugyan igy hallottam h rólam lemondott, mindezt az ő szájából. Szóval tetszhetek neki? Meg ha mással kedves vagyok pasikkal ő pofákat vág ill a bajsza alatt mormog...de ő meg kokettál más nőkkel az orrom előtt. Velem normális, nem tudom mit tegyek az is bennem van h ha akarna lépne, de mindig a könnyű utat választotta olyan nőknek udvarolt akik meglátták benne a jó pasit, rámásztak aztán rájöttek h ő csak egy egyszerű emberke majd ott hagyták, igy pofára esett nem egyszer, ha nekem udvarolt volna ugy mint nekik én olyan boldog lettem volna h bármit megtettem volna neki...


2015. aug. 24. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

*h rólam lemondott, mindezt az ő szájából. Szóval tetszhetek neki?


Nem.Igazán nem. Egy férfi, ha te kellesz neki és te vagy számára a Nő (függetlenül attól, hogy vékony/kövér, akárki vagy), esetleg szeret, és nagyon mélyen, az sosem mond le rólad. Soha. Sem 1 év után, sem 30 után.

2015. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy egy igazi nő sem mond le egy olyan férfiről, akit szeret. Az más kérdés, hogy szabadon engedi, ha az menni akar, de attól még szereti.
2015. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkoriban nagyon körülugrált én meg nagyon elutasító és rideg voltam vele, míg másoktól megkapta a törődést, csak tudtam h ők átverik...az h mért viselkedtem elutasítóan komoly oka volt. Mára viszont látnia kell h milyen vagyok valójában.
2015. aug. 24. 17:08
 4/11 anonim ***** válasza:
3 Sosem mond le egyetlen percre sem egy pasi rólad, ha te kellesz neki. Soha.
2015. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja persze...meg vár vkire egy életen át aki elüldözi ...
2015. aug. 24. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

"Akkoriban nagyon körülugrált én meg nagyon elutasító és rideg voltam vele, míg másoktól megkapta a törődést, csak tudtam h ők átverik..."


Hát ne haragud, de te is átverted. A másik irányba ugyan, hiszen te azt játszottad, hogy neked ő ugyan nem... oszt pedig de.


Megérte hazudni? Nem. Hát akkor?


Tudod... én hasonlóképp jártam egy nővel. Szándékosan belementem ebbe a nyavalyás kis nem-játszmájába. Ez egészen pontosan azt jelenti, hogy elfogadtam a kosarat, amit kiosztott.

Oszt hát az lett a vége, hogy nem is lett belőle semmi.

A minap véletlenül összefutottam vele a mezőn, és megállított. Arra akart rávenni, hogy menjek be hozzá.

De mivel ezt nem őszintén mondta, hanem a tőle szokott manipulációs-mellébeszélős-köntörfalas módján, akkora kosarat kapott, hogy teherautóval vitte haza.

És tudod mi a legszemetebb a dologban?

Hogy már vagy öt-hat éve lehetnénk boldog család! De nem lettünk. És nem is leszünk, pont az ilyen őszintétlenségek miatt.


Szóval ha valakinek ez megéri, felőlem...


No.

Szóval azt akartam mondani, hogy rá aztán hiába vársz, mert biza most TE JÖSSZ. És ha nem akarsz hajórakománnyi kosarat kapni, akkor azt ajánlanám, hogy egyetlen, még csak félreérthető szó se hagyja el a szádat.

2015. aug. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit vársz? Komoylan vette az elutasításodat, most meg futsz utána? Mellesleg ha igazán bejöttél volna neki nem adta volna fel könnyen. Persze nem tudom mennyire csúnya szavakkal utasítottad el, attól is függ. Egyetlen megoldás maradt:őszintén megbeszélitk egymással ki mit akar a másiktól, hülyítés nélkül, de neked kell kezdeményezned, ő nem fog nyitni az elutasítás után.
2015. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 omba ***** válasza:

"ő pofákat vág ill a bajsza alatt mormog...de ő meg kokettál más nőkkel az orrom előtt." - ez eléggé gyerekes dolog.


Ahogy írod: ha akarna - lépne.

Szerintem annyit tán megtehetsz, hogy valami teljesen egyértelmű pozitív jelzést adsz neki, hátha attól összeszedi a bátorságát, ha nem... már morgolódjon a bajsza alatt, te meg keress egy felnőttet.

2015. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szavakkal soha nem utasítottam el a viselkedésemmel.volt gond, gyerekes amugy mindenki szerint ő viselkedett/ viselkedik hülyén még a haverja is megmondta h meg fogja bánni, de ő makacs, mondta h nem adja fel a méltóságát, meg sztem azt hiszi lenézem pedig nem...hiába dícsérem mintha egyik fülén be másikon ki
2015. aug. 25. 18:21
 10/11 omba ***** válasza:

Jaj, Istenem... Béna Géza "méltósága" - nincs ötletem, annyira fontos neked ez a pasinak látszó izé?


Ha meg hitelen mozdulattal elétérdelsz, akkor meg azt mondaná ribi...

14-15 éves koromban én is ilyen voltam, szóval megértem én ezt.

2015. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!