Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a kategóriában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában miért csak kevés normális válaszadó van?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 13:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert aki tényleg segíteni próbál, annak egy idő után már nincs kedve ide írni, mert csak lepontozást kap, ellenérveket nem (vagy ha igen, legtöbbször azok is kritikán aluliak).
2015. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem a normális válaszadó a kevés hanem sok a troll...
2015. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mert mar maga a kategoria igazi "trollmagnes"

Masreszt hiaba lett szetvalasztva, de idejarnak a 15 evesek is.

2015. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én igyekszek normális, a tapasztalataimból meritett válaszokat adni, csak sokszor ez másoknak nem tetszik. Hogy itt mi a normális válasz, sokszor nem tudom. Az amelyikben egyetértenek a legtöbb felhasználó véleményével, vagy az ami valóban hasznos és tapasztalaton alapul?
2015. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A normális válasz itt általában az, amelyik simogatja a kérdező fejét, hogy "véletlenül sem veled van a gond, hanem a külvilág és a többi ember a hülye, ezért ne is akarj megváltozni, inkább duzzogj és írd ki ugyanazt a kérdést még 200x"
2015. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Van épp elég normális válaszadó. Azok szerint persze hogy nincs, akik a saját foteligazukat akarják visszahallani mindenkitől, és vérig vannak sértve ha valaki nem asszisztál a baromságaikhoz. Érvelni meg nem tudnak, csak lepontozni, köpkölődni meg ténytagadni.
2015. aug. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 aladar12 ***** válasza:
mert kevés a normális kérdés.
2015. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na, pont erről beszéltem, már le is pontoztak...
2015. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na és, engem is :D nem mintha nemvolna rendszeres :D
2015. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!