Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek akkor, ha genetikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha genetikailag egy hulladék, selejtes ember vagyok?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag nincs rajtam egy hibátlan négyzetcentiméter.

A hajam nem tudom sehogy sem hordani, csak rövidre gépelve, mert erős mint a drót. Magas a homlokom, a fogaimon most van fogszabályzó.

Az arcom hosszúkás, beesett (24 éves vagyok, 176 centi, és 52 kg.

A vállaim nem szélesek, a bőröm tiszta anyajegy, a hátam görbe, a mellkasomban meg gyakorlatilag van egy lyuk.


Vágyom a szeretetre, és hogy én is szerethessek egy lányt, de így...esélytelenek tartom.


1-2 belső dolog talán akadna, amit lehet bennem szeretni, de odáig általában nem lyutok el senkivel, hogy meg akarjanak ismerni. Hiszen egy ilyen ocsmány szarra nem néz rá senki sem.


2015. aug. 19. 22:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

francba :D köszi :D erről ez JUT eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=d7l5Mw6GxLs#t=0m46s

2015. aug. 19. 23:46
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem muszáj a csorda után menni, ha te nem vagy birka. :-)

Nálunk a cégnél adott az okostelefon több munkakörben is, különösen azoknál, akik nem ülnek állandóan az irodában, szinkronizálva van a levelezéssel, így gyorsabban be tudnak kapcsolódni a folyamatokba, ha van valami.


Egyébként volt egy ismerősöm régebben, fiatalon a tüdejére kellett műteni, ráadásul egymás után mindkét oldalon. Sajnáltam a srácot, hasonló alkat lehetett, mint most te. Ha jól számolom, 31 éves most, de már évek óta nem láttam. Nem volt egy Adonisz, de ő másképp állt hozzá. Azóta már nős és apuka. Szóval neked is összejöhet, csak ne a kapcsolat legyen a cél, mert akkor akárki lesz, egy kellék lesz ehhez a célhoz. Azt találd meg, akinél azt mondod, hogy őt akarod, nem azt, hogy kapcsolatot akarsz és ő is jó lesz hozzá. Csak ehhez rendben kell lenned önmagaddal.


Amúgy használj valami öblögetőt meg fertőtlenítőt a fogszabályzó mellé, valamennyire tudod így enyhíteni a felmerülő problémákat.

2015. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
használtam. alapból savas volt a nyálam évekig. régebben mikor stresszeltem, égett a gyomrom, meg mindig olyan íz volt a számban, mintha citromlevet ittam volna 0-24. pár éve már elmúlt szerencsére, ahogy mérséklődött a stressz :)
2015. aug. 19. 23:51
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

[link]


mindig ez jut eszembe az ilyen pesszimistákról, már bocsi

2015. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%

Ejj öcsém ezzel nem fogsz tudni mit kezdeni. Én se nézek ki jól és hiába vagyok művelt és kifogástalan modorú, még nem találkoztam olyan nővel aki legalább emberszámba vett volna.

Persze vannak kivételek, de az ilyen tündérmesék meg ne hagyd hogy reményt csöpögtessenek a szívedbe. Azért mert mondjuk Quasimodot szánalomból megcsókolta egy cigányprosti azért te még próbáld meg megőrizni a méltóságod.

A hát görbesége ellen tudnám javasolni a gerinctornát.

2015. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"lyutok"

:DD

2015. aug. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15: Nevettem. :D


Az ilyen vélemények elolvasása után kedvem lenne kötelet fonni és kimenni hátra a pajtába.


Kérdező: Szerintem is menjél el orvoshoz kivizsgálásra, mert abnormálisan alacsony a testsúlyod.

2015. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

" hiába

vagyok művelt és kifogástalan

modorú, még nem találkoztam olyan

nővel aki legalább emberszámba vett

volna."


Mert nem ezek számítanak.

2015. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az ilyen palikkal az a baj, hogy csak rinyálni tudnak, meg úgy viselkedni, mint egy 3 éves kislány. Az meg kell a fenének tényleg.

Nem tetszik, ahogy kinézel? Jó, tegyél ellene. A fogszabályzó már jó kezdet, de azért sokat még nem kellett tenned érdemben. Menj el kivizsgálásra, járj el kondiba, legalább lesz valami kiállásod és önbizalmad.

Kevesen születnek tökéletes kinézettel. Azért tenni is kell.

Elmehetsz fodrászhoz - nincs kezelhetetlen haj, csak nem mutatta meg neked senki hogy kell. Elmehetsz vásárolni, hogy előnyös ruhákat hordj.

És viselkedésre fejezd be a picsogást, erre egy nő sem kíváncsi. Nem azt mondom, hogy 24/7 macsó baromnak kell lenni. Lehetnek érzéseid, lehetsz szomorú, lehet sírni, hisztizni... de nem ezen a szinten és nem így. Legyen már kiállásod! Ha magadat semmibe veszed, miért várod el, hogy más többre tartson?

Láttam én már ronda pasit (jó) nővel, nem is egyet. Tudod mi a különbség? Hogy vidámak, viccesek, magabiztosak és el tudják magukat adni. Gondold át van-e értelme olyan dolgokon siránkozni, amin nem tudsz változtatni? Nincs. És azokon, amiken tudsz? Pláne, ott tenni kell. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

Na ennyi buzdító szöveget leírni művészet volt asszem, de hidd el, nem csak üres hülyeség az ilyen, próbáld ki - mit veszíthetsz vele, de őszintén? :D

2015. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szép és jó utolsó amit leírtál csak ez nem ilyen könnyű.. főleg mikor a csajok olyanokra buknak akiknek az egész dolog megadatott csak születniük kellett, mi meg akkor se kellünk nekik ha teszünk magunkért..
2015. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!