Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találjam meg a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjam meg a számomra tökéletes férfit?

Figyelt kérdés
Olyan férfira vágyom aki külsőre tökéletesen megfelel, meg belső tulajdonságokban is. Hol ismerkedjek? Régen annyival könnyebb volt pl. a chat.hu oldalon. Most hol vannak az ilyen pasik? A társkeresőn csak olyanokkal ismerkedtem, akik nagyon leharcoltak voltak, és ezt nem bántásból írom. Vagy csak nem volt szerencsém.
2015. aug. 18. 17:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én vagyok a tökéletes férfi, akit keresel, higgy nekem.
2015. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%

Ez a "hol?" ez mindig hülye kérdés, mert bárhol.

Akárhol lehet azaz ember. Lehet h csak a közértben futsz vele mindig össze, lehet h csak a postán, vagy az utcán munkába menet, lehet a buszmegállóban, lehet h egy szórakozóhelyen ugyanis oda is járnak normális emberek.

bárhol! Csakhát mindig a kifogások jönnek...itt azért nem ott meg azért....

2015. aug. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem értelek. Valami nem nincs rendben, hisz hogyan lehetséges, hogy maga a tökéletesség nem talalt még magának párt élőben és internetes oldalakon ismerkedik? Tudod a hozzád hasonló lányokkal van tele az összes társkerő. A közös bennetek, hogy általában már több mint egy éves a profilotok, de persze ez azért van mert csak a selejtek irnak. Véletlenül sem a túl nagy elvárások miatt.
2015. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
72%

"Hol találjam meg a számomra tökéletes férfit?"


Ha te vagy a tökéletes nő, akkor BÁRHOL megtalálhatod.

2015. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
57%
A mesében maximum...
2015. aug. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
69%
szerintem csak trollkodik
2015. aug. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
47%
Menj a keletibe vagy a környékére,ott van mindenféle fajta,onnan hazavihetsz egyet,ha a fekete majmokra buksz az is van dögivel.
2015. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Brazil szappanoperákban keresd!
2015. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!