Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találhatnám meg ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Ma azaz 2015.08.17.-én fél 5 magasságában a kettes metrón ült velem szemben Örstől a Keletiig mentem és leszálltam amit már bánok:D, szemüveges nagyon szép barna haj,fekete kis forrónaci elég szimpik voltunk egymásnak,nagyon bánom már hogy nem mentem vele végig és nem szólítottam le utána de időpontra mentem Szürke kötött pulóverben voltam és sötétkék farmer .. hátha próba szerencse esélyem egyenlő a nullával hogy megtaláljam de egész nap ő járt a fejemben gondoltam közzéteszem már . egyébként 2 képet is készített rólam sunyiba kis huncut :D:D
2015. aug. 18. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
heartbreak bkv :D
2015. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát persze
2015. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jó lenne ha lenne ilyen csoport :D
2015. aug. 18. 01:02
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Veledutaztam.hu

De honnét tudod,hogy csinált rólad képet?

Vakuzott?

Akkor elég butácska lehet...

2015. aug. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
látszott teljesen hogy csuklóból a kamerázott és felfigyelt hogy nézem e :) de nem akartam lebuktatni azzal hogy benézem , utána ahogy elültek mellőlem ugyan ez és csinált egy másikat.
2015. aug. 18. 01:10
 6/7 anonim ***** válasza:
De aztán ne csodálkozz, ha valamilyen humor oldalon látod magad viszont.
2015. aug. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elég para lenne :)
2015. aug. 18. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!