Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg ezt a srácot? Nem tudok rajta kiigazodni.

Figyelt kérdés

Bejelöltem Facebookon,mert nagyon megtetszett. Egy Középsuliba jártunk, 2 évfolyammal volt felettem, de akkor még nem keltette fel az érdeklődésem. Szóval bejelöltem, és rámírt , hogy honnan ismerjük egymást. Elmagyaráztam neki,majd beszéltünk pár órát. Aztán még két egymást követő nap rámírt,majd utána csak 2-3 naponta írt. Igazából nem nagyon van témánk, ő sose kérdez rólam,magáról beszél általában, aztán egy idő után abbamarad a beszélgetés. Én is írtam neki kétszer, de akkor se volt valami mélyremenő beszélgetés. Tudom gagyi, hogy számolgatnom kell, hogy mikor ír, de nagyon be jön és meg akarom szerezni magamnak őt. Nem tudom tényleg érdeklem-e vagy csak unalomból ír. Nem haladok vele egyről a kettőre. vannak más srácok is akik írnak, akik írnak bókolnak folyamatosan meg találkozni hívnak. De nekem csak ő kell, de abszolút semlegesnek tűnik.

18/L


2015. aug. 13. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:
nem tudod hova jár bulizni ,esetleg közös barátotok nincs?talán jobb lenne személyesen "becserkészni" ,társaságban ,egy-két ital mellet elindulhatna valami.igazából facebookon pl én is csak azokkal dumálok akikkel amúgy is nap mint nap,ismerkedni nem tudok ott ,nem is szoktam alig ismert emberekkel chatelni mert egyszerűen más mint élőben.
2015. aug. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!