Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ilyenkor honnan tudjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor honnan tudjam, hogy akar valamit, vagy csak "felmérést" készít? 21L

Figyelt kérdés

Egy havaeromról lenne szó. Elég önbizalomhiányos, az önértékelése a padlón van jelenleg.


Pont ezért nem tudom, hogy mikor olyasmiket mond, hogy: Mit szólnák hozzá, ha mi ketten együtt? Mernék e vele új életet kezdeni? Mi gondolok arról, egy oylan fiú mint ő, számomra megfelelő e?


Mikor rákérdezek, hogy miért kérdez ilyeneket, ad egy semleges választ, pl: érdekel a véleményed, hogyan látsz engem, amiből nem tudom eldönteni, hogy most egót épít, vagy maga sem tudja, hogy mit akar, esetleg tudja, csak nem meri?


Minek kérdezget ilyeneket? Van is csaja. Hm?


2015. aug. 10. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes beléd, csak fél kezdeményezni, mert nem tartja magát annyira hogy komolyan vedd.
2015. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Belemártaná a farkincáját a puncikádba.
2015. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm!


#2 De jó, hogy itt minden 2. kérdésre ilyen barbár válasz van. Kímélj.

2015. aug. 10. 12:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha olyat kérdez, hogy szerinted jól néz-e ki, akkor talán csak az önbizalmát akarja növeni. De ha valaki konkrétan rákérdez, hogy mi lenne, ha együtt lennétek, az akar is valamit. Egy barátságban nyilván nem olyan könnyű kimondani, hogy többet akar, mert fél, hogy barátként is elveszít.
2015. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm neked is.
2015. aug. 10. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki van írva piros betűkkel, érdemes számítani erre. :)
2015. aug. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, nem hinném, hogy gyáva lenne felszedni bárkit is. Ilyen esetben szerintem önbizalomtréningről van szó, mindenkinek jól esik, ha tetszik valakinek, ha lenne vele valaki, attól függetlenül, hogy az illető mit akar a másiktól.
2015. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól jön nekünk egy lány barát, aki tanácsokat adhat, akár öltözködésben vagy egyéb kérdésekben.
2015. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!