Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért talál egy férfi könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talál egy férfi könnyebben nőt magának, mint egy nő férfit?

Figyelt kérdés
Az egész ismerősi körömben ezt veszem észre. Több éves kapcsolat után szakitanak a pasi talál nőt, a nő meg egyedül van. Azt mondjak nem is akar ismerkedni velük senki. Házasságban válásnal ugyanezt tapasztalom. Pedig nem csúnya nőkről van szó. Egy férfinak mindig könnyebb nőt találni? Ti hogyan tapasztaljatok?
2015. aug. 9. 08:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

A férfi havi 100-nál próbálkozik, ha 1 vevő rá már megvan a boldogság :)

A nőnél napi 10 próbálkozik, pár ezer után ráun és igent mond egy úriembernek, akkor talált is magának párt!


Sajnáltathatod persze magadat, hogy nálad senki nem próbálkozik (csak alacsonyak, túl magasak, kövérek, túl soványak, szegények, keveset keresők, otthonélők, anyuci fiacskái, nem jóképűek, bátortalanok, nem igazi férfiak, söpredék, alja nép, stb...)

Sőt még azt is elhiszem neked, hogy vonzó, kedves, aranyos, normális, intelligens és szerény nő vagy :)

A pasik pedig félnek tőled, mert te túl jó vagy!

2015. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%
Pont, hogy a nők ösztönylények és nem érzelmi alapon döntenek, hanem kinézet, vagyon, társadalmi státusz, öltözködés alapján.
2015. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mindig úgy adjátok ezt elő mintha ez a női nem hibája lenne, miközben a legtöbb "férfi" tökre egy komplett elmebeteg fogyatékos szintjén ragad le. Én nem bánom ha egy nő "válogat", addig is ritkábban szaporodnak mindkét nemből a bekattant önmagukra izguló egoista férgek. Ezek itt a tények, lesz@rom hogy mennyire nem veszi be a gyomrotok.
2015. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az exemmel 2 honapja mentem szet, de o mar a szakitasunk utani 1 hetben osszejott egy masik lannyal. Szoval nalunk ez igaz volt, de meg is mondta, hogy ki szeretne elni magat...igy nagy meglepetes nem volt szamomra.

Viszont nekem ez nem megy ilyen konnyen. Beszelgetek fiukkal, tudom is, hogy egy jo parnak tetszek, de nekem meg akkor is korai, mert erzem, hogy meg nem vagyok tul rajta 100%-osan.

2015. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont fordítva van ez a dolog.


23/F

2015. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez milyen hülye kérdés már?! Pont az ellenkezője igaz!

Itt pesten a lányok rá se néznek az emberre, nem hogy még ismerkedni lehetne velük...

2015. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy szép, rendes lányt, könnyebb találni , mint egy helyes, normális fiút.

Az en környezetemben a pasik mindig jól járnak.

2015. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!