Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért talál egy férfi könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talál egy férfi könnyebben nőt magának, mint egy nő férfit?

Figyelt kérdés
Az egész ismerősi körömben ezt veszem észre. Több éves kapcsolat után szakitanak a pasi talál nőt, a nő meg egyedül van. Azt mondjak nem is akar ismerkedni velük senki. Házasságban válásnal ugyanezt tapasztalom. Pedig nem csúnya nőkről van szó. Egy férfinak mindig könnyebb nőt találni? Ti hogyan tapasztaljatok?
2015. aug. 9. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Fura amit mondasz, mert én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Vagy az ember csak azt veszi észre, amit észre akar venni, vagy van ilyen is, meg olyan is. Esetleg mindkettő.
2015. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
A férfi aktívan kezdeményez, a nő meg csak passzívan várja, hogy a szájába repüljön a sült galamb.
2015. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
A ferfi hodit, a no csapit! Ha nem eleg csabito egy no (mert valojaban azt sem tudja mi az), akkor hiaba jol kinezo, a ferfi eszre sem veszi es eszebe se jut meghoditani.
2015. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
csapit=csabit :)
2015. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert kevésbé válogatós.
2015. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Melyik korosztályról van szó? Huszonéveseknél pont az ellenkezője jellemző, a harmincasoknál viszont "fordul a kocka", ott már tényleg a férfiaknak lesz egyre könnyebb. Ha pedig egy válásnál gyerek is van, akkor a nőnek nagyon nehéz dolga lesz.
2015. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Huszonévesekről beszéltem, akiknek nincs gyerekük.
2015. aug. 9. 09:38
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ez sem nemhez sem korhoz nem köthető.Egyszerűen kisugárzás kérdése.Én a harmincas éveimben is ugyanannyira kelendő vagyok, mint a huszas éveimben voltam.És azt is elmondhatom, hogy a férfiakat(akinek igazán kellesz ) a gyerek megléte sem riasztja vissza.Semmi!
2015. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sokszor tapasztaltam én is azt,hogy a férfiaknak valamivel könnyebb a továbblépés,partner találás,mivel többnyire kevésbé érzelmi,inkább ösztönlény a nagy részük.A nők nagy része sokkal inkább érzelmi alapon dönt,és jobban válogat.Persze itt sem lehet általánosítani,vannak kivételek,és van,hogy az ellenkezője igazolódik be.Igazából ez egyénfüggő dolog is javarészt.
2015. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért,mert sokkal több a nő.
2015. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!