Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalaknak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalaknak csak hátránya van?

Figyelt kérdés
rengeteget vagyok, voltam fent, mert könnyűnek tűnik. Sok új ember. Viszont eléggé lehúzó az egész szerintem. Sokat kisérlereztem, xy szöveg, adstlap, volt hogy más (férfimodell) képét tettem fel, de nagyon kiszámíthatatlan. Profilom megnézi, annyi, persze a legtöbben csak tükrös, fürdőruhás képeket tesznek fel. Aztán meg elvár egy csomó felszínes dolgot. Sok randim volt, pár alkalmi is, de tartós kapcsolat semmi. Sokszor gondolom azt, hogy az utcán több sikerem lenne akárcsak randizni, de akár komoly kapcsolatra. Akik társkeresőztök, mit gondoltok, valóban csak időtöltés az egész?

2015. aug. 1. 19:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

az orvos srác nagyon jót írt. Szemüveges vagyok, erről nem tehetek. Kontaktlencsét hordok, de csak magam miatt. Ez azzal jár, néha pihentetni kell a szemem, szemüvegben lenni. Volt hogy úgy mentem randira, és ez volt a kizáró ok.... Nem fogok csaj miatt megvakulni.


Gondold el, hogy jársz valakivel, lesznek napok, amikor mosottsz.rul nézel ki, akkor dob? Persze neki is, de azért merz nincs kisminklve 0-24 ben, nem ítélem el.


Azt látom, a legtöbb ember (férfi és nő is) csak elvár, listát ír, majd ha 1 dolog is hiányzik, nem vállalja fel az ismerkedés menetét, elmegy. Aztán face en sír, hogy mennyire sz.r neki, és a másik nem szem.t.... Nem szánnak időt a másik megismerésére, magukkal foglalkoznak majd a felszínes dolgokba kötnek bele, pedig lehet ő lehetne a no1 csaj vagy pasi

2015. aug. 2. 10:59
 12/13 A kérdező kommentje:

10_es es, eltaláltad. A legtöbb kiteszi a mellkidobós képeit, majd elvárja hogy magáért szeresd. Rengetegen elvárják, hogy csak te lépj, mert ha neki kell, akkor ő egy... Elvárják, hogy írj egyedit, ne jófiúsat, ne akaratosat, de a fürdőszobacsempére nem lehet mit írni vagy a piás képekre....

Felelősséghárítás, válogatás, elítélés.... majd a randin valamelyik fél csalódik...

2015. aug. 2. 11:08
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

A társkereső oldalak halottak. Én újragondolnám az egészet, de inkább megszüntetném.


Hallottam itt olyat, hogy vannak olyan társkeresők, ahol csak nők írhatnak férfiakra. Szerintem férfitöbblet esetén ez jó ötlet. A nők úgyis kevesebben vannak társkeresőn, akkor válogassanak, és jelöljék meg, aki tetszik nekik. Nem kéne feleslegesen több száz levelet elküldeni. Minek írjak egyedi levelet egy olyan nőnek, akinek nem is tetszem.

2015. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!