Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalaknak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalaknak csak hátránya van?

Figyelt kérdés
rengeteget vagyok, voltam fent, mert könnyűnek tűnik. Sok új ember. Viszont eléggé lehúzó az egész szerintem. Sokat kisérlereztem, xy szöveg, adstlap, volt hogy más (férfimodell) képét tettem fel, de nagyon kiszámíthatatlan. Profilom megnézi, annyi, persze a legtöbben csak tükrös, fürdőruhás képeket tesznek fel. Aztán meg elvár egy csomó felszínes dolgot. Sok randim volt, pár alkalmi is, de tartós kapcsolat semmi. Sokszor gondolom azt, hogy az utcán több sikerem lenne akárcsak randizni, de akár komoly kapcsolatra. Akik társkeresőztök, mit gondoltok, valóban csak időtöltés az egész?

2015. aug. 1. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, évek óta fennt vagyok,egy randim volt,az is egy lehúzos kis pitsa volt,azt hitte vmi milliomos vagyok
2015. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Csak hátránya van, előnye kb. semmi. Egyrészt húspiac, másrészt erőltetett, szóval nincs értelme.
2015. aug. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A tapasztalatszerzésen kívül nem sokat ér. Sokan tényleg időtöltésként tekintenek rá, valós érzelmek ritkán vannak mögötte.
2015. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az unokatesóim találtak ott kapcsolatot, a lány férjet, szóval lehet előnye is. Bizonyos értelemben véve persze "kreáltabb" közeg, mint a valóság, de ennyi erővel pl. ez a fórum is az. Az anyagi vonzatai nyilván nem mellékesek, viszont élőben vagy más netes oldalakon is ugyanúgy belefuthatsz hülyékbe vagy kamusokba. Hidd el, az utcán sem feltétlenül lenne több esélyed, hiszen sokan vannak, akik eleve nem is ismerkednek ott. Mondjuk én nem vagyok jó pasi, és sokat is csalódtam, így esetleg érződik rajtam a keserűség időnként, de szoktam figyelni az utcán a csajokat, hogy felkeltettem-e valakinek a figyelmét. Hát nem, egy lány volt, akiről úgy gondoltam, hogy azért mosolyog rám olyan furcsán, mert esetleg tetszhetek neki, de ez is több mint egy éve volt, és nem is voltam egyedül, úgyhogy az ilyen utcai ismerkedések sikerében sem nagyon hiszek.
2015. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet előnye, de lutri. Túl sok ott a párja mellett kalandot kereső vagy csak szexkapcsolatra vadászó, illetve önbizalom-hiányos, frusztrált, vagy szélsőségesen gondolkodó.
2015. aug. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem ér semmit, megnézik az adatlapot és a képeket. Ha nem az szerepel az adatlapon, amit elvárnak (pl legyen a férfi gyógyszerész, orvos-, én csak mentőtiszt vagyok), akkor nem foglalkoznak veled. Ami sokkal gyakoribb, megnézik a képeket és utána lépnek le. Ha nem vagy eszméletlen szimpatikus, mennek a másik pasira. Ha írok fél oldalt és csak róla szól (ami az adatlapján van, mert én elolvasom), akkor visszaír két szóban valamit, leggyakrabban (10 ből 9 szer) semmit sem. Erőltetett az egész, nem szeretnek írni, válaszolni. Mindenki a herceget várja. Aztán 1-2 hónap és ha nem jön a herceg, akkor törlik magukat. Semmi értelme.
2015. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Ha írok fél oldalt" - Minek írsz "fél oldalt"? Kinek van ehhez türelme? Még aki megrögzött könyvmoly, az sem a kisregényt várja egy beszélgetésnél, bocs. Az meg kit érdekel, ha valaki tud másolni?
2015. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

OFF: #6-os, orvosként se könnyebb... Azon a társkeresőn, ahol beírtam, sikerült egy darab randit összehozni, de annak a lánynak (a "nő" kifejezés túlzás) kibírhatatlan személyisége volt. Viszont a való életben láttam több csinos doki "nénit" is mentőtiszttel kavarni, sőt az egyikből házasság is lett :)


ON: Amúgy szerintem is hülyeség az egész netes társkeresősdi, legalábbis olyan szempontból, hogy az emberek nagy része nem normálisan használja.

Például férfiszemszögből én azt látom, hogy akik tényleg komolyabban ismerkedni akarnának a hölgyek közül, azok a való életben valamilyen hátránnyal rendelkeznek (pl. durván elhízott, kifejezetten csúnya, olyan természetű, hogy senki se bírja sokáig mellette stb). A közép vagy felső kategóriás (elnézést a megfogalmazásért) lányok pedig el vannak havazva a kismillió levéllel, és azt gondolják, hogy úgyis találnának akárhol egy jó hapsit, de nekik Mr. Tökéletes kell, mert megérdemlik...

Az utolsóból következik, amit a #6-os válaszoló és sokan mások is említenek, hogy az esetek 99%-ában a képcsere után szakad meg a kapcsolat.

Pl.: én sem tartom magam ronda embernek, emellett évek óta rendszeresen sportolok, de ha meglátnak a képen szemüvegesen, nem belőtt hajjal, utcai ruhában (azért igényesen), semleges környezetben (vagyis nem egy yachton, vagy egy Bentley bármelyik ülésén), akkor máris írják, hogy "bocsi, nem vagy az esetem".


Ezért inkább maradok az élő ismerkedésnél, mert ott kevésbé számít, hogy ki tud nagyobbat lódítani és kiszínezettebben eladni a valóságot...

2015. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A netes társkeresőkön nagyon sokan szépítenek egyébként, én meguntam. Egy kapcsolatom lett ugyan ilyen módon (kb. egy évig tartott, szép volt, jó volt, de jobb volt barátságnak, mint párkapcsolatnak), de többnyire olyan, mint tűt keresni a szénakazalban, időpazarlásnak éreztem. A való élet hatékonyabb, ott látod, érzed, hallod azt is, amit az internet nem közvetít.
2015. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

#2-es válaszoló röviden, tömören leírta a lényeget, nem értem miért kellett lepontozni :\


A társkereső valóban egy húspiac, rettenetesen erőltetett, de nem ez a fő gond, mert állítólag régen nem volt ilyen röhejes az egész.

A fő gond az, hogy a nők nagy része, csak egónövelésből van fenn, a férfiak nagy része pedig szexpartnert keres, illetve a farkát mutogatja. Ettől a normális nőknek is elmegy a kedve a társkereséstől.


Írj egyedi levelet, persze ehhez a nőnek is ki kellene tenni valami érdemi információt az adatlapjára. Ezekkel ugye telik az időd, hogy keresgélsz, levelet írsz, próbálsz olyan nőt találni, akivel összeilletek. Tehát időigényes tud lenni, ha valaki nem random sablonleveleket írogat.

További negatívum, hogy a társkereső eltorzítja az értékrendet, mert a nők halom levelet kapnak, ettől önbizalmuk növekszik, míg a férfinak a sok válaszolatlan levél után elkezd csökkenni az önbizalma és nem érti, hogy mit csinál rosszul.


2,5 év után hagytam ott az egészet, mindenhonnan töröltem magam. Akik válaszoltak a leveleimre azok vagy unalomból voltak fenn, vagy elkeseredettek voltak. Természetesen az elkeseredett hölgyek, miután kaptak egy kis önbizalmat, lekoptattak.


Manapság ilyen nők vannak társkeresőn:

[link]

2015. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!