Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen magassággal tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen magassággal tényleg nem fogok normális pasit találni?

Figyelt kérdés
Én egy 170 cm magasságú lány vagyok és a barátnőim(ők 181 illetve 185 cm magasak) azt mondták, hogy ezzel a magassággal nem nagyon van esélyem a férfiaknál mert ők a magas lányokat szeretik.
2015. júl. 30. 18:22
1 2
 11/18 Noren1989 ***** válasza:

TE....Drága kenyééérr....eszed az van? Lehet, h nem tűnt fel, de egy átlagpasi nem áll szóba vele magasabbal...tehát, nálad kb minden 170centinél magasabb férfinak lenne esélye...a barátnőid...konkrétan szopatnak.

25/F

2015. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy kicsit önbizalomhiányos vagyok mert a többi lány folyton talál rajtam valami hibát. :/
2015. júl. 30. 18:59
 13/18 Noren1989 ***** válasza:

Még egy érv, h miért legyen több pasi haverod...lehet, h nem tűnt fel, de eléggé önzőek a nők...A te cikizéseddel érik el azt, h ők legyenek a magas, modellalkatú, mittudoménmik. Ismerkedj meg más emberekkel, és sokkal több önbecsülésed lesz.

25/F

2015. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kamu kerdes.

Am ha megsem kamu: fogadd el onmagad es ne erdekeljen masok velemenye. A te eletedet NEKED kell elned, nem nekik.


A feltett kerdes meg ... szinten a ne-foglalkozz-veluk kategoria. 174 cm magas vagyok es az elmult 20 evben OSSZESEN 1,5-2 evig voltam egyedul, de akkor is azert, mert onmagamat kerestem.


181/185 cm-es magassagokkal pont hogy nekik lehetne ilyen jellegu gondjuk, hogy hol talalnak magasabb pasit. Ezek a lanyok NEM a baratnoid ... vedd eszre ...

2015. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Teljesen ideális női magasság a 170cm, a legszebb, legcsinosabb lányok ilyen magasságúak, nekem bejönnek. A 181/185cm már inkább felejtős, egy lány égimeszelő ilyen magasan, nehezebben formál alakot, a többségük lapos és sovány, ráadásul előszeretettel hordanak magassarkút, amivel szinte óriások lesznek.

Én 190cm vagyok fiúként, de nem kérdés melyik lányt választanám, még akkor is ha szebb a magas. Bocs, ha ezzel megsértettem valakit.

2015. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz már a többi lánnyal -.-" Én pasi (férfi) létemre 173 cm. vagyok, akkor ássam el magam ? Nem így állok a dolgokhoz. Olyan párt keresek, aki tőlem egyértelműen alacsonyabb, szóval nekem már az a 180 cm nagyon sok lenne, és nevetséges is persze.


23/F

2015. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Dehogy.Nem tetszenek a 180 centis zsiráf lányok.Inkább a 170 cm.Szerintem ezzel a legtöbb fiú így van.176 cm a férfi átlagmagasság,a legtöbb férfinek nem kéne olyan lány,aki magasabb nála.A legtöbb férfi számára a te magasságod lenne az ideális,vagy a nálad alacsonyabbak.170 centivel te is magasnak számítasz.164 cm a női átlagmagasság.
2015. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Barátnőim szerint... a férfiak véleménye érdekeljen.
2015. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!