Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell izmosnak lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell izmosnak lenni a nők szerint, amikor az csak plusz teher a szervezetnek és amint teheti, lebontja?

Figyelt kérdés
csakúgy mint a zsír, az izom is feleslegnek számít, ha abbahagyja egy időre az edzést, vagy a helyes táplálkozást az ember, rövid időn belül elveszik az izomtömeg, leépül...az izmos macsóból csoffadt gyerek lesz, akibe beleszeretett a csaj, semmivé válik.
2015. júl. 29. 16:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja és igen, nagyon gyorsan vissza lehet építeni. De könnyen jön, könnyen megy. :D
2015. júl. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
A legtöbb nőnek nem a felépített műizmok tetszenek, hanem egy egészséges, erős férfi. Az én volt férjemnek csodálatos izmai vannak, pedig utoljára vagy 15 éve fordult meg edző teremben. Fizikai munkát végez, ács. Nem eszik túl sokat, és elég szénhidrátos. De azért nem lettek semmivé az izmai. Egy aktív férfi, ez minden ami kell.
2015. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

23 éves egyetemista koromig vézna voltam (60-63kg között), hiába faltam, sőt habzsoltam, tömtem magamba a kaját. Sokat futottam, bicikliztem, sportoltam napi szinten. Mindezt eredménytelenül, őszintén megvallom, nem voltam a nők bálványa!


Elkezdtem dolgozni fejlesztőmérnökként, a sok stressz hatására rendszertelen lett az evésem, 1év alatt 116kg-os zsírgolyó lettem, pedig kevesebbet fogyasztottam, igaz a sporttal is felhagytam idő hiányában. A nők már kerültek.


2 év munkanélküliség következett, csak alkalmi kemény fizikai munkák adódtak. 182cm magassághoz 90kg-os színtiszta izom test párosult.

A korábbi erőfeszítéseimhez képest zéró energiabefektetéssel fektettem meg jobbnál jobb csajokat, de sajnos csak a testem kellett nekik. Nem hibáztatom őket, megértem és elfogadom, hogy nem láncolják magukat egy munkanélkülihez.

Ez a 2 év volt életem legboldogabb időszaka, de megbetegedtem 15nap alatt lefogytam 51kg-ra.


Jelenleg 87kg vagyok, semmi izom, és egy visszataszító sörhas, hiába sportolok, igaz már nem is nagyon bírom.


33F


Az egyik korábbi hozzáoszlónak üzenem, nem csak a kokszos izom tűnik el!

2015. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Felesleges lenne veled leállni vitatkozni h miért is jó izmosnak lenni. Ennrk előnyeit , érzését , mind fizikai , mind lélektani hatásait csak az ismeri aki tett azért h izmos legyen. Én régóta edzem és így tiaztában vagyok vele h mivel jár az izomzat. Nem csak egy külsőség egy forma, hogy jól néz ki és pont . Ennél sokkal többet jelent , azt a sok évet amit beleöl az ember a sok kis sikerélményt ahogy kitapasztalja teste korlátait , a sok kihívást a sok alázatot, kitartást , szemléletváltozást....nem ilyen egyszerű ahogy leírod . Ilyenkor nem csak a test hanem a lélek is átalakul , teljesen más ember lettem tőle , sokkal nyugodtabb türelmesebb kedvesebb , kevésbé kritikus , alkalmazkodóbb , megértőbb, segítőkészebb, vidámabb, boldogabb, magabiztosabb, talpraesettebb....nem csak a test változik. És sosem az a lényeg hogy hogyan nézünk ki jelenleg mert az mindig változhat a lényeg h az évek alatt mivé csiszolódunk milyen emberré válunk , a testet meg ha le is bomlik az izom nagyrésze bármikor viszonylag gyorsan vissza lehet hozni
2015. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Akkor mondd ezt a lányoknak, az "izom plusz teher", akkor biztos aládfekszenek így, izomtalanul is.

Nő vagyok, és egyetértek az előzővel. Bár én gondolom máshogy állok hozzá, mert számomra az edzés, izomépítés fontos szerepet játszik az életemben. A súlyzós edzés teljesen átalakítja a gondolkodást, elkezdesz hinni magadban, az ember büszke az eredményeire, kitartóbb lesz. Mert a testépítés az erről szól, és hiába írja a sok okos, szteroid ide vagy oda, lehet valamivel gyorsabban fejlődik tőle az ember, de ugyanúgy oda kell figyelni a kajára, és oda kell tenni az edzést.

Egy nőnek ez mind imponál, persze, király érzés mikor szoríthatod a párod bicepszét szex közben, vagy láthatod a kockás hasát, ahogy jó érzés összebújni is, de emellett a legjobb az, hogy tudod, milyen kitartó, és büszke tudsz lenni rá.


Emellett hozzáteszem, hogy hiába írjátok itt, hogy a bunkó kigyúrt pasik, mert ha megnézitek a testépítő párokat (pl. Csuhai Jancsi-Toldi Zsuzsi; Molnár Péter-Lengyel Vivi), ezek a férfiak olyan szépen beszélnek a párjukról, hogy öröm hallgatni!

Persze vannak bunkó izmos pasik, de ugyanígy vannak bunkó vékonyak/husisabbak.


Nem kell itt fikázni azokat, akik tesznek azért, hogy jól nézzenek ki, mert ilyen hülyeség, hogy nem tudok hízni NEM LÉTEZIK. Nem vagy elég kitartó, ennyi.

Fogadjátok el magatokat így, és ne foglalkozzatok másokkal, vagy ha nem megy, akkor tessék tenni a változásért.

2015. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

whehehehe :D a kokszos ßuzigyúrók már pontoznak is lefelé, a sok teleszart búvárruha :D fáj az igazság,mi? Büdös az edzés. Szteroid ide vagy oda, aha, kedves #15, tolni a sok szart annyi értelme van mint venni egy trabantot és Ferrári karosszériát csináltatni rá. Annyit is ér.

Aki csak a nagy izmokra tud gerjedni, az felszínes. Nem kell megmagyarázni meg ideológiát gyártani hozzá.

2015. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves Törpicsek, edzés nélkül nincs izom, ezt nyugodtan elhiheted nekem:) Vagy akkor miert nincs tele az ország kigyúrt állatokkal? Miközben mindenki itt sír, hogy nincs nője, mert nem izmos. Ha elég lenne a koksz, szerinted itt lennének ezek a srácok?

Akinek büdös az edzés, az te vagy, ezért szólod itt le azokat, akik tesznek azért, hogy jól nézzenek ki.

Egyébként, mondhatod, hogy felszínes vagyok, hogyne lennék, írtam, hogy én is edzem, szerinted ha nem izgatna a külső, nem ülnék inkább itthon magamba tömve a milkát, meg a chipseket? De szeretem ezt az életmódot. Azonban ha nekem egyszer ez a típus tetszik, és megtehetem, hogy ilyen férfival legyek, emellett tudok az életmódjához alkalmazkodni, akkor hadd legyek olyannal, akit kívánok is szexuálisan. Mert ehhez igenis fontos a külső is.

Egyébként meg valószínű, hogy egy nem edző férfi nem is tolerálná, hogy teszemazt 4kor kelek, hogy reggel meló előtt legyen időm kardiózni, aztán délután még a súlyzós edzés (amit most együtt tudok csinálni a párommal), plusz hogy általában csirke + zöldség a menü. Persze szívesen főzök a barátomnak emellé mást is, de ha azt mondaná, ő most paprikás krumplit enne, utána meg hatlapost, valószínűleg leborulnék a székről.


Egyébként nem értem miért nem lehet elfogadni, hogy a nők nagy százalékát az izmos férfitest izgatja fel. Ugyanúgy vannak olyanok, akiknek a vékonyak tetszenek, meg vannak, akiknek a macisabb férfiak, azokra mégsem szálltok rá.

2015. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, nagyon sok ismerősöm van akik rendesen járnak konditerembe, sportolnak, és naturálba nyomják. Egyik sem szedett se Napót, se Stanazolt, se egyéb vackot, pontosan tudják hogy többet veszítenének mint amennyit nyernének vele. A "budibilder" magazinokon meg a tápkiegek jórészén az izmoktól széthasadó arcok nagyrésze is szedi ezeket a vackokat, csak ez persze nem szerepel a képeken.

De megkérdezheted Montezt is nyugodtan, ő is ezt fogja mondani. GreenTea meg a többi hülyére kokszolt agyú meg csak addig lát, hogy szúrjuk be a vénást, és akkor fúdejó lesz. Na nekik például büdös az edzés.


Ha a koksz elég lenne, nem sírna itt "mindenki", cserébe tele lennének a kórházak. Rossz csere volna.


Nem azt mondtam hogy az izmok nem számítanak, nyilván igen, de akinek leginkább csak ez számít, az éppannyira visszataszító mint akinek csak a pénz számít. Mindazonáltal a naturál izomzat abszolute nem fog leépülni attól, hogy az ember naponta megiszik egy sört, vagy csirkemell & rizsa helyett paprikáskrumplit, esetleg Cordon Bleu-t vacsorázik, desszertnek meg jégkrémet, és még agresszív baromállat se lesz tőle az ember.

2015. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ilyen emberekke reklamoznak, a versenyzes mar csak ilyen. Nem kell ezeknek hinni, foleg mert ezek KEPEK, amiken az illeto be van durranva, feszit, altalaban nincs rajta viz, es nagyon minimalis zsir. Aki ezeknek hisz, az hulye, de altalaban mindenki tisztaban van vele, hogy a nem kifejezetten natural versenyeken indulo testepitok nem naturalok. Persze lehet ezt is okosan csinalni, nem megyek ebbe bele, de nem mindentol lesz agressziv baromallat az ember. Aki meg nem akar ezzel elni, az nem fog.

Persze lehet csalni, de aki alacsony testzsirszazalekon akar lenni, meg kockakat akar, es hizekony, mint mondjuk en, annak nem fer bele gyakran. De azzal sincs gondom. Jelenleg a paromnak sem kockas a hasa, de engem a kockas has amugy sem erdekel annyira, inkabb a lab/fenek, kar, mell, szoval leginkabb minden mas:D

Aki minden izmos pasinak alafekszik, az felszines, ebben egyetertek. De csak azert, mert nekem az izmos ferfiak tetszenek, nem leszek felszines, ugyanugy szamit, hogy el tudjunk beszelgetni, meg hogy osszessegeben passzoljunk egymashoz.

Es egyszeruen nem ertem miert serto egyeseknek, hogy vannak lanyok, akik ha ket ugyanolyan belso tulajdonsagokkal rendelkezo sracot egymas melle allitanank, akkor a kigyurtat valasztanak. Mert az tetszik. Lesz ezer masik lany, aki majd nem ot valasztja. Csak a nem izmos sracoknak meg valoszinuleg nem ez az ezer masik lany fog kelleni, mert azok mondjuk ugyanugy elengedtek magukat, es a fiuk kozott is van, akiknek nem jonnek be a tul vekony/tul husis lanyok. Ilyen egyszeru.

2015. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!