Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul tettem, hogy megadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul tettem, hogy megadtam az elérhetőségem?

Figyelt kérdés
Vonaton utaztam egy kabinban egy fiúval. A fiú valóban nagyon csúnya, kövér volt. De elkezdtünk beszélgetni és a párkapcsolatokra terelődött a téma. Mondta hogy 30 éves és még nem volt soha barátnője, mert hogy a nőknek nem ilyen pasi kell. És hogy pl ilyen tipikus jó nő mint amilyen én vagyok még szóba sem szokott állni vele és soha nem adná meg a számát. Ere én úgy megsajnáltam és megadtam a facebook elérhetőségem és a telszámom. Minden barátnőm erre utána azt mondta, hogy minek adtam meg a számom egy ilyen lúzerne, szerintem aranyos miért ne adhatnám meg a számom.
2015. júl. 25. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Ne csodálkozz, ha a sarkon megdug éjjelek éjjelén majd.
2015. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Most akkor számodra visszataszító vagy aranyos,kedves volt??????

Mert nem tudom eldönteni....

2015. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 RRR ***** válasza:
90%

szerintem ártatlan a srác

néha majd elbeszélget veled és kész

2015. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Most akkor számodra visszataszító vagy aranyos,kedves volt??????


Mikor megláttam az volt, de utána tök kedves aranyos volt számomra, szóval változott a véleményem :)

2015. júl. 25. 22:16
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
Kamu.
2015. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a srácot.Te is tudod ,hogy úgysem lessz semmi közöttetek....

2-es voltam

2015. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mumusan ***** válasza:
Az első benyomás nyomot hagy.
2015. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a bugyidon hagy majd nyomot
2015. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De cuki vagy :)
2015. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem hagyd a srácot.Te is tudod ,hogy úgysem lessz semmi közöttetek....

Valóban nem jönnek be az ilyen pasik, de beszélgettünk már facen és hát valami különleges van benne, jó vele beszélni :)

2015. júl. 25. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!