Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nők ilyet csinálnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nők ilyet csinálnak, csodálkoztok hogy mi pasik kiakadunk?

Figyelt kérdés

társkereső, csajok és pasik.


Volt olyan, hogy ráirtam egy nőre, letiltott.

A másikra CSAK ránéztem, az is letiltott (másik regisztrációról látni).


Komolyan, ez mi? Ezt minek kell? Nem vagyok ronda, nem anyáztam, és igy kell lereagálni? Ezek mit képzelnek magukról?


2015. júl. 25. 12:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
Igen kérdező. A nők számára bármi megengedhető amit ők csinálnak, hisz "a férfiak úgyis kibirnak mindent". Amikor ezt szóváteszed, nőgyűlölő vagy.
2015. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 MolotovPunk ***** válasza:
80%

Én meg férfiként mondom,hogy a társkeresők nagy részén nem társkeresés céljából regisztrálnak sokan.Ez szintén igaz a nőkre is...Akkor ők mi a f-szt keresnek ott?

Bár mondjuk sz-rok rá.Én nem nagyon használok társkeresőket...egyiken ugyan fent vagyok,de oda is kb havonta egyszer belépek aztán helóó :D

Továbbá:Ott sem a legjobb a választék.XD

Mellesleg az igazi mindig akkor jön,mikor nem számítasz rá.Nem kell görcsösen keresni társat.

2015. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11-es kérdését, hogy minek regisztráltak még azzal egészíteném ki, hogy vannak fent olyanok is, akik mindezt 3-4 éves regisztrációval csinálják. Felmegy az ember, ő már regelve van, ráírsz, nem válaszol, lesz egy kapcsolatod, nem jársz arra 2 évig, szakítasz, visszanézel ő még mindig fent van, napi szinten órákon át online, de egy választ annyit nem küld senkinek...
2015. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 MolotovPunk ***** válasza:

Igen,meg kb olyan is van,aki több éve fent van társkeresőn,de már vagy 1 éve nem lépett be.XD

Meg van az én kategória,aki csak akkor ír,ha ráírnak. XD

2015. júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
56%
Mert a nők szemében bűn, ha nem vagy jóképű.
2015. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
23%
nem érdekled őket, innentől kezdve ne sajnáld, hogy egy percet sem pazaroltál rájuk.
2015. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13%

Egyetértek veled, Kérdező, itt is ugyanazt látni. Hisztizik itt egy csaj, hogy jajj neki nem udvarol senki, őt senki se szereti, senkit nem érdekel, ehhez képest csak tízen írtak itt neki levelet, amikre persze nem válaszol, mert egyikben sincs benne a pasas anyagi helyzete és az autójának a márkája.


Érdekesmód ha mi, pasik csináljuk ezt, el vagyunk hordva mindenféle szemétnek,de a nőknek, nekik SZABAD. Tiszta Állatfarm: ők a még-egyenlőbbek ugye, Orwell bácsi meg foroghat a sírjában.


A zsidó kisgyerek boldogan jön haza az iskolából, odahaza pedig újságolja a papájának:

- Képzeld, apa, azt mondták a suliban hogy mi zsidók irányítjuk a világot pénz, befolyás és hatalom által, és mindenhol az van amit mi akarunk.

Az apa bólogat:

- Igen, kisfiam, ezt hívják világgazdaságnak.

A gyerek összeráncolja a homlokát:

- És ha az emberek emiatt szegények lesznek, tönkremennek és tiltakoznak ez ellen, azt minek hívják?

- Antiszemitizmusnak, kisfiam, antiszemitizmusnak...

2015. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!