Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt, hogy megfárad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy megfáradt a lelkem?

Figyelt kérdés
Olyan szinten fáradtnak, öregnek, szomorúnak érzem magam, hogy nem igaz. Sok lánnyal ismerkedem. Jó párral találkozgattam is, de a nagy áttörés, vagyis a komoly kapcsolat, a lelkitárs, aki vágyok. Amikor kezd szimpatikus lenni egy lány és kezdem beleélni magam, hogy komolyabb lehetne köztünk a dolog, akkor robban a bomba, hogy kosarat. Mással is talalkozik, neki idő kell, bejövök neki mint... Barát. Ilyen és ehhez hasonló kosarakat kapok. De nem csak ebbe fáradtam bele, hanem abba is, hogy taktikázni kell mikor hivd randira, hogy tartsd fent az érdeklődését, hogy ne unjom rám stb... Ez nekem komoly lelki megterhelés. Ahogy az is hogy már egy jó ideje ott tartok, hogy nem merem beélni magam egy alakuló kapcsolatba a kiszemelt lánnyal, mert jon a Kopp! Elfojtom az a valamit, amiből ki alakulhatna a szerelem és ez is nagyon megterhelő. Voltak, azért rész sikereim, mert több lánnyal voltam együtt. Mégis a nagy áttörés nem jön. Úgy érzem nincs is értelme harcolni. Minek? Én csak egy szép, romantikus, intellektuális lányra vágyom, akire rá lehet bízni "magam ", akinek ha kiontom az érzéseimet nem fog megsebezni. Nekem ezért is van elegem, mert miért kell még egy párkapcsolatban is taktikázni? Tudom, hogy velem van a baj és érzem is, hogy ma, ebben a pillanatban nagyon mély pontra kerültem, Megfáradtam.22f
2015. júl. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
"Jó párral találkozgattam is, de a nagy áttörés, vagyis a komoly kapcsolat, a lelkitárs, aki vágyok." Őőő oké, ezzel nem tudok vitatkozni.
2015. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szüneteltesd ezt az egészet, én ezt tanácsolnám, ha ennyire belefásultál a dolgokba, akkor inkább kezdj magaddal valami mást. Századjára beleesni ugyanabba a gödörbe nem tanácsos.
2015. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most szerintem lazíts, ne keress egy ideig kapcsolatot. Találj ki magadnak valami hobbit, a lényeg, hogy ne akard görcsösen. Mert ha ezt a partner megérzi már nem leszel neki olyan érdekes. A titokzatos, az elérhetetlen mindig jobban kell, mint aki lohol utánunk.
2015. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oooo :))))))))
2015. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Jöjjetek énhozzám mindnyájan, akik megfáradtatok és meg vagytok terhelve, és megnyugvást adok néktek" (Mt 11,28)
2015. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!