Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem udvarol egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem udvarol egy lány sem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 11:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát ezért! Én sok ismerkedős oldalon vagyok fent. Tettem ki képet meg rendes becsületes férfiként adtam ki magam. 1 év alatt egy levelet sem kaptam. Próbáltam mosolygós képet kitenni vagy bármilyet. Semmi nem nem változott. Ezek után gondoltam egyet. Elmentem az egyik ismerősömhöz aki autó kereskedő. A legújabb sport mercivel csináltam magamról képet. Levágtam teljesen kopaszra a fejem és egy kiszegecselt bőrmellényt vettem fel. Még egy szivart is a számba tettem./pedig nem dohányzom/ Na ezt a képet tettem fel az ismerkedős oldalra, azzal a szöveggel, hogy az új szerzeményem. Aztán feltettem egy képet amin ugyan ilyen szerkóban nyíltan fogom a farkam és arra azt írtam. Nehezen fér el a 22 centi a bőrnaciban. Szerintetek hány levelet kaptam? Napi 50-60levelet kaptam nőktől! Mert a legtöbb nőnek ez számít. Ennyit a nőkről. Ebből leszűrtem milyen a nők nagy átlagja.
2015. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%

Nem mondod :D ! - én régi ember vagyok, voltam katona is - a kérdezőn az sem változtatna.

Ő elégedett magával, csak nem érti, hogy más meg miért nem?

(lehetőleg egy dögös-bögyös...)

2015. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Na miért nem?
2015. júl. 23. 13:58
 24/27 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem vagy elég gazdag, azért.
2015. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy csalódást kell okoznom, de a lányok nem szoktak udvarolni. nem csak neked, senkinek.
2015. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
24-es, te honnan látod a bankszámláját?
2015. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem látom a bankszámláját, de egy gazdag pasas hosszútávon sohase szingli, mert mindig akad olyan nő aki alig várja hogy eltartsák.

Ehhez nem a bankszámláját kell ismerni, hanem az embereket...

2015. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!