Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem udvarol egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem udvarol egy lány sem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 11:30
1 2 3
 1/27 Nem mondod :D ***** válasza:
34%
:))) Nagyon remélem, hogy ezt csak a nap viccének szántad :))) Azért édes, mert NEKED van fütykösöd, légy már férfi s udvarolj te a lányoknak. Nem tudom a mai fiatalok minek képzelik magukat, de elképesztő ez a hozzáállás :))
2015. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
Ha a lány szerepét akarod ennyire játszani, mert nincs tököd, javaslok egy homokos kapcsolatot sok szeretettel.
2015. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%
Miért ne udvarolhatna a nő is? Ilyenkor nincs emancipáció meg feminizmus?
2015. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
3.: ez nem a feminizmusról szól, hanem a nemi szerepekről. A nemi szerepek és a nemi jogok nem ugyanazok. Dehogynem, udvarolhat egy nő is a férfinak- van is rá példa, de a szerepek és a hagyományok nem ezek.
2015. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Nem mondod :D ***** válasza:
40%
Udvarolhat, szó se róla. De akkor meg miért nézne fel a férfira azután? Mert annyira nem volt töke, hogy szóba álljon egy nővel? Azért nem szerencsés felcserélni a szerepeket. Vagy az is normális szerintetek, ha egy nő hordja a nadrágot a kapcsolatban? Tudjátok mi hiányzik a mai fiúknak? A katonaság. Na ott aztán férfit faragtak volna belőletek ti puncis pasik :)
2015. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Az egyenjogúság értelmében nem lenne egyáltalán ciki, de mint tudjuk az egyenjogúság csak addig tart, amíg a másik fél privilégiumait megszerezzük, aztán sziasztok, elveszik a másik kenyerét, kirágják a belét, a héját meg visszadobják.
2015. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Ezzel a katonaság dologgal nagyon szeretnek dobálózni bizonyos emberek. Tudod mit mondok? Ha bevonulsz, akkor én is. Esküszöm.
2015. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

De minek udvaroljak én?

Most már a csaj szokott kezdeményezni, ha rám sem néz, nem akar beszélgetni (akár élőben, akár facebookon), akkor veszett ügy.

2015. júl. 23. 11:41
 9/27 A kérdező kommentje:
Lehet helytelenül fogalmaztam meg a kérdést, de ez a szó jutott épp eszembe. Csak azt veszem észre sok fiú esetében a lány is tesz lépéseket, sőt gyakran az elsőt, szemez vele, megszólítja, ráír vagy csak biztatja ezekre, ha a fiú kezdi, akkor is érdeklődő, nem közönyös. Bocs ha félreérthető volt, ezekre gondoltam.
2015. júl. 23. 11:44
 10/27 Nem mondod :D ***** válasza:
22%

Semmi baj azzal, ha a lány is kimutatja, hogy akar valamit. De az nem ugyanaz, mint az udvarlás...

Ami pedig a katonaságot illeti, csaj vagyok, de ha kellene miért is ne? Azért bármit is mondasz, régebb nem volt ennyi töketlen pasi s ennyi anyámasszonykatonája sem...

2015. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!