Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tanácsokat adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsokat adnátok legközelebbre? Lehet-e tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal. Azt hittem, hogy kivétel. A csillagos eget is lehazudta nekem az égről (ilyen különleges vagyok neki, annyira rám vágyott... + ígéretek így, ígéretek úgy, anélkül, hogy kértem volna), aztán kiderült, hogy volt párhuzamosan mellettem még egy pasi. És őt választotta.


Nem ez volt az első ilyen alkalom.


Eddig még soha sem fordult elő, hogy valaki ilyeneket mondott volna nekem ÉS tényleg(!) így is érezne irántam.


Eléggé elszomorító. Miért kell hazudni? Sosem értettem... pedig mindig a pasikra mondják, hogy hazudnak a nőknek egy kapcsolatért. De hogy a nők is ezt csinálják...


Roppant kiábrándult vagyok. 27 éves létemre még nem találkoztam olyannal, aki őszintén érezte volna azt, amit mondott.


Egyszerűen már képtelen vagyok 100%ig megbízni egy nőben, mert a korábbi rossz tapasztalatok mindig bennem égnek.

Főleg, hogy különlegesnek adták ki magukat, akik komoly kapcsolatra vágynak.


Lehet, hogy 30as nőkkel kéne ismerkednem, ha komoly kapcsolatot szeretnék? Ők talán érettebbek?


2015. júl. 20. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd... attól még tarthat különlegesnek és értékesnek, hogy végül mást választott... sajnos a társkeresőzés ilyen műfaj, a bőség zavara áll fenn, és az ember lánya nem győz válogatni... könnyen lehet, hogy megvolt veled minden, aminek lenni kell, csak a másik volt jókor, jó helyen.

Nem tudom, hogy milyen szintig jutottatok, volt-e találkozó, rányomultál-e... de egy nőnek ez is kell. Hiába tetszik egy pasi, ha nem kezdeményez! Máskor, ha megvan a szikra, mielőbb hívd el randira, és ha ott is minden stimmel, akkor udvarolj úgy, hogy eszébe ne jusson mással is találkozni... Mert amíg nem jártok, addig bizony bármi lehet... nem várhatod el senkitől, hogy mással ne ismerkedjen, hiszen az ismerkedési stádiumban még minden olyan bizonytalan, nincs elköteleződés. Az ember személyisége egy dolog, lehet vonzó a másik számára, de egy nő szereti érezni a "bizsergést", hogy a férfi vágyik rá, hogy udvarol... Valószínűleg ezen a részén kell javítani. :)

2015. júl. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Első randin kb. 3 órát csókolóztunk, kézenfogva sétáltunk, ölelkeztünk, és tapizás is volt.


Úgyhogy ezzel a részével nem lehetett probléma. És nem egyoldalú volt a vonzódás. Viszonozta is...


És talán ez a legrosszabb az egészben. Ha az lett volna a probléma, amit leírtál, akkor legalább tudnám, hogy legközelebb min lehetne változtatni. De így... derült égből villámcsapás.

2015. júl. 20. 09:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Randi után mennyire tartottátok a kapcsolatot?
2015. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Randi utáni nap tökéletes volt. Vasárnap randiztunk. Hétfőn hajnalban bejelölt facebookon párkapcsolatra.

Először azt hittem, hogy ezek igazi érzések. Hiszen éppen nem is kerestem senkit, ezért azt hittem, hogy pont azért találtam most meg... mindig ezt szokták mondani.


Kedd délutántól éreztem, hogy valami gond van vele. Próbáltam kedveskedni vele. Minden visszapattant. Pénteken beszéltünk. Ő engem hibáztatott szokás szerint. "nem foglalkozok vele eleget" Persze nem tudta megmagyarázni. Szakított velem. Majd 3 nappal később megnézem a facebook adatlapját és egy másik pasi van megjelölve kapcsolatra.

2015. júl. 20. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kifogtál egy személyiségzavaros csajt. Örülj neki, hogy megszabadultál tőle! Könnyen lehet, hogy pl. borderline, náluk van az, hogy egyszer hatalmas lelkesedés, szerelem, minden szuper... aztán néhány nap után semmi se jó, ellök magától. Volt ilyen kapcsolatom, borzalmas volt, nem bírtam sokáig.
2015. júl. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld jobban megismerni a kiszemelt lányt, ne engedd túl gyorsan közl magadhoz, teszteld. Várd meg, hogy pl. a 2.randi után ha nem keresed 2-3 napig mi történik. Valószínűleg nem fogtad a metakommunikációs hazugságjeleket, és azért lepődtél meg. AJánlom erre a ted videót a hazudozásról. Csak 1 példa. Szépeket mond közben néha elnéz oldalra, tuti nem mond igazat. Remélem legközelebb szerencséd lesz.
2015. júl. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy az, mert állítólag voltak hosszútávú kapcsolatai.


És mivel nem ez az első hasonló eset, velem lehet a probléma.

Nem mondhatjuk, hogy csak hülye lányokat fogok ki.


Tény, hogy nem mondható rendesnek a viselkedésük velem szemben...


Egyszerűen nem tudom mit tehetnék, hogy legközelebb ne csapjanak be?


vagy tényleg olyan szar pasi vagyok, hogy minden bokorban találnak nálam jobbat...

2015. júl. 20. 10:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Miden kivetél beteg, ezt megtanultam, nem kicsit hanem nagyon....


28f, még nem volt párkapcsolatom....


Fogalmam sincs, hol találhatnék már egy normális nőt,

lehet csendes vagy rendes, vagy energetikusabb, ugyan az:(.

A csendes rendes mindig többre vágyik. A többiről meg jobb ha nem beszélünk.

2015. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Max. abban lehet gond, hogy nem jól választasz.
2015. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ali_G válasza:

Először is, szerintem nincsenek ilyen kategóriák, hogy a 30-as nők, vagy a kékszeműek, vagy a visszafogott lányok, azok ilyenek vagy éppen olyanok. Arra akarok kilyukadni, hogy mindenki más, adott személyek vannak és ne kategóriákban gondolkozz. Nem lesznek jobbak az idősebb nők sem, sőt, általában egyre többet várnak el és egyre inkább megvan az oka, hogy miért vannak egyedül, én ezt tapasztaltam.

Az hogy nem bízol meg alapból egy nőben nem feltétlenül probléma, érdemelje ki, tegyen érte. A kapcsolat elején nem kell teljes lelkesedéssel, túl gyorsan haladni, szerintem ez is gond volt.

A másik, sajnos az emberek hazudnak, ezt szokd meg, attól még neked nem kell, illetve sokszor nem gondolják komolyan amit mondanak, ígérnek, bele sem gondolnak, hogy ez mit jelent a te szemszögedből. Az ember hajlamos csak magára figyelemmel lenni, észre se veszi, ezzel mennyi fájdalmat okoz a másiknak.

Legközelebb gondolj arra, hogy az egész párválasztás olyan mint a természetes szelekció, a legjobb győz és Te vagy a legjobb, de ehhez nagyon dörzsöltnek kell lenned (a szó pozitív értelmében) és nagyon kitartónak és határozottnak, hogy megfelelő társat találj. Én elhiszem rólad, hogy elég jó vagy ehhez :-) Ne add fel!

És mai fontos, hogy nem a Te hibád volt!

Én is sokszor hibáztatom magam, ha nem jön össze egy lánnyal, legutóbb is faképnél hagytak 4 hónap után, és őszintén szólva nem érzem úgy, hogy bármi is rossz lett volna, csak egyszerűen nem kelletem a kisasszonynak. Meg se mondta miért. Ez persze piszok rossz érzés.


Ja és amit az 1. írt, felejtsd el, ha egy lány becsületes, nem fog egyszerre több férfival ismerkedni, randizgatni, az ilyen már régen rossz. Ugyanúgy hülyeség a "bizsergés", ha azzal kezded, hogy körbeudvarlod a lányt, mint egy pulikutya, nem fog komolyan venni, túl könnyű falat leszel és ezért nem becsül meg.

2015. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!