Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvont lányként lehet párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvont lányként lehet párom?

Figyelt kérdés

Nem mindennapi témák érdekelnek, és fura személyiséggel rendelkezem. Az elvont dolgok vonzanak, és a mások számára hallgathatatlan zenék. Pl:

https://www.youtube.com/watch?v=oKqC5woiBHI

https://www.youtube.com/watch?v=SuS-1EAtBSo

Nagyon kreatív vagyok, szeretek rajzolni, dekorációs tárgyakat készíteni, sőt, nem egyszer egyedien oldottam meg otthon egy-két elromlott dolgot hétköznapi tárgyakkal (nem műszakit, természetesen).

Nagyon gyakran vagyok boldog apró dolgoktól (nincsenek hangulatingadozásaim, vagy mentális zavarom). Imádom a titokzatos dolgokat, a megoldandó rejtvényeket.

Humán beállítottságú vagyok, de érdekel a matematika és a fizika, elméleti szinten, de nem egyszer fordult elő suliban, hogy máshogy álltam neki megoldani egy példát, és megkaptam a kívánt eredményt, csak épp bonyolultabb úton.

Külsőre átlagosan öltözöm, az átlagnál kicsit szebb vagyok. Egyberuhákat hordok lapos sarkú cipőkkel, de szeretek mezítláb is sétálni, ha engedi az alkalom.

Az ismerőseim szerint vannak exhibicionista hajlamaim, mivel szeretem, ha fényképeznek, főleg, ha elkapott pillanatokról van szó.

Nem szívesen vagyok a középpontban, de akaratom ellenére gyakran oda kerülök. Nem játszom a meg nem értett művészt, csak egyszerűen ilyen vagyok.

Nem vagyok teljesen introvertált, szeretem a társaságot, de nem én vagyok a hangadó.

Ilyen lányként lehet még párom?


22N


2015. júl. 19. 14:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Itt is azt tudom mondani, hogy végre valaki, aki nem áll be a sorba és egyedi. Szerintem nagyon sokan örülnének ilyen lánynak."


-->Gondolom, itt most a szerencsétlen GYIK-es pasik azon csoportjára gondolsz, akik egész nap itt lógnak, és panaszkodnak.


Azok ugyanis, akik értenek a nőkhöz, nem "örülnének", hanem "örülnek" egy ilyen lánynak, [ha bejön nekik], mivel meg tudják hódítani.

2015. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

@11

Oké, akkor adj nekem egy olyan fejet, amivel nyilvánosság előtt is meg merek jelenni, és majd nem fogok panaszkodni. De most, ebben a pillanatban.

2015. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

@20:12


Ostobaságokat beszélsz, még cáfolni sem érdemes.

2015. júl. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Én pl. örülnék egy ilyen lánynak.
2015. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az itt lévő pasik nagy többsége bármilyen csajnak örülne.
2015. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

:) teljesen átlagos vagy, ha nem megy a párkeresés, annak hátterében valami más dolog állhat. :)


Van az a kép, amit magadról gondolsz és van az a kép, aminek mások látnak. Szerintem, ezek nem passzolnak az esetedben. Őszinte önismeret sokat segíthet.


+ Picit nárcisztikusnak tűnsz az önleírásod alapján, lehet ebből kéne lefaragni vagy ezen csiszolni kicsit.


hasonló zenéket amúgy minden második ember hallgat. én pl. festéshez szoktam .

2015. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!