Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvont lányként lehet párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvont lányként lehet párom?

Figyelt kérdés

Nem mindennapi témák érdekelnek, és fura személyiséggel rendelkezem. Az elvont dolgok vonzanak, és a mások számára hallgathatatlan zenék. Pl:

https://www.youtube.com/watch?v=oKqC5woiBHI

https://www.youtube.com/watch?v=SuS-1EAtBSo

Nagyon kreatív vagyok, szeretek rajzolni, dekorációs tárgyakat készíteni, sőt, nem egyszer egyedien oldottam meg otthon egy-két elromlott dolgot hétköznapi tárgyakkal (nem műszakit, természetesen).

Nagyon gyakran vagyok boldog apró dolgoktól (nincsenek hangulatingadozásaim, vagy mentális zavarom). Imádom a titokzatos dolgokat, a megoldandó rejtvényeket.

Humán beállítottságú vagyok, de érdekel a matematika és a fizika, elméleti szinten, de nem egyszer fordult elő suliban, hogy máshogy álltam neki megoldani egy példát, és megkaptam a kívánt eredményt, csak épp bonyolultabb úton.

Külsőre átlagosan öltözöm, az átlagnál kicsit szebb vagyok. Egyberuhákat hordok lapos sarkú cipőkkel, de szeretek mezítláb is sétálni, ha engedi az alkalom.

Az ismerőseim szerint vannak exhibicionista hajlamaim, mivel szeretem, ha fényképeznek, főleg, ha elkapott pillanatokról van szó.

Nem szívesen vagyok a középpontban, de akaratom ellenére gyakran oda kerülök. Nem játszom a meg nem értett művészt, csak egyszerűen ilyen vagyok.

Nem vagyok teljesen introvertált, szeretem a társaságot, de nem én vagyok a hangadó.

Ilyen lányként lehet még párom?


22N


2015. júl. 19. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem, felejts el. Legyél normális ember, és akkor majd lesz párod.
2015. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Itt is azt tudom mondani, hogy végre valaki, aki nem áll be a sorba és egyedi. Szerintem nagyon sokan örülnének ilyen lánynak.
2015. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem, az ilyeneknek sosem lesz párjuk. Bocs, hogy tőlem kellett megtudnod.
2015. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kicsit unalmas már ez az egyedi lány szöveg csak azért mert így gondolkodik,ilyen zenét hallgat meg a többi amit leírt. Több tucatnyi lány van aki ilyen vagy hasonló csak ők nem verik ezt nagy dobra,nem írják ide ki azért,hogy fényezhessék magukat.
2015. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nemtom, nekem nagyon úgy tűnik, hogy bizony 95%-uknál csak a média az uralkodó befolyásoló tényező. A zenei ízlés pl. rengeteg mindent elárul egy illetőről (kortól és nemtől függetlenül).
2015. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha Bachot vagy Mozartot linkeltél volna, akkor még lenne remény. Vagy talán még Dimmu Borgir esetén is lenne egy elfajzott vállalkozó rád. De így senkit nem fogsz érdekelni. Egye fene, azért megkérdezem, randizol velem?
2015. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mit linkelt? Mobilneten nincs kedvem letölteni. :)


Egyébként nem értem miért írod magadról hogy elvont. Vagy az azt jelenti hogy 12 egy tucat??

2015. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Figyi kérdező!

Te egy teljesen átlagos mai csaj vagy mint a többi.Semmi elvont nincs benned.

Én ilyen zenét akkor hallgatok ha depis vagyok.:D

Az hogy nem volt még senkid az nem ezekkel függ össze hanem a külsővel.

Hogy nézel ki?

Privátban is irhatod.

2015. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Interferencia ***** válasza:
Miért ne lehetne? Eddig rosszak a tapasztalataid? Mert az biztos nem az érdeklődési köröd miatt van. Számomra mindenesetre érdekesnek tűnsz, de hát én nem vagyok normális.
2015. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Milyen elvont dolgok vonzanak? Mitől fura a személyiséged? Mik azok a nem mindennapi témák?
2015. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!