Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar itt mindenki mindenkit sportolni küldeni?

Figyelt kérdés
Mindenütt ezt olvasom, és most lett belőle elegem. Teljesen irreleváns helyekre is ezt nyögi már be mindenki.
2015. júl. 18. 10:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem sportolsz ahelyett, hogy ide írogatsz?!
2015. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Oké, ezen most nevettem, de sajnos vannak, akik ezt is komolyan gondolnák. :D
2015. júl. 18. 10:30
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Mert gyanítható azokból a kérdésekből, hogy otthon punnyad az illető, és semmit nem csinál azért, hogy jobb legyen az élete, inkább hőbörög, meg elege van belőle...
2015. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Olyan, mint a szex. Amíg nem próbálod, nem tudod miről maradsz le. Csak a sportoknál kell egy kis idő míg normálisan belerázódsz.
2015. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És az még senkinek nem jutott eszébe, hogy van, akit nem is érdekel a sport?
2015. júl. 18. 10:32
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
De. Olyan is van akit a szex nem érdekel. De a vélemény is változik egy idő után. Ha most nem érdekel, tedd fel a kérdést magadnak 5 év múlva, hátha akkor fog.
2015. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem akarsz sportolni, akkor legalább élj és táplálkozz egészségesen, mert ez csak neked lesz jó, ha nem kell állandóan orvoshoz rohangálnod különböző egészségügyi problémákkal.


Egyébként a sport = egészséges életmód! Az egészségtől nincs fontosabb az életben!

Vagy pedig ha nincs egészséged, akkor költhetsz vagyonokat gyógyszerekre és az orvosi kezelésekre!


A te döntésed, hogy mit választasz! :)

2015. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Mert a csajoknak az izmos, kigyúrt pasik jönnek be, legalábbis ha ilyen a testalkatod, 100%, hogy találsz nőt, ez univerzális megoldás ebben a témakörben.
2015. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Na igen. Csakhogy engem nem érdekel a sport (ami egyáltalán nem azt jelenti, hogy egész nap itthon vagyok, sőt, most is megyek elfele). Viszont mindig az jön ilyenkor, hogy "ne másnak sportolj" - de ha nekem nincs rá igényem, akkor mégiscsak másoknak kell, nem?


Megjegyezném, hogy azért én se vagyok sportszűz, mert biciklizni szeretek, csak technikai sport lévén azzal is többet szoptam eddig, mint amennyi sikerélményem volt (állandó defekt, elállítódott kerék, váltóhiba, meg egyebek), igaz, nem is százezer fölötti vasam van. Viszont nincs az az isten, hogy én bármikor focizni vagy bármilyen más csapatsportba kezdjek.

2015. júl. 18. 10:49
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudtad te tirpák? Itt mindenki egy kigyúrt, kockahasú, deltás 60-as bicepszű álompasi, 25 centis farokkal meg 7 diplomával. Te kis tudatlan nyomi, húzzál el futni és ne a mi tökéletes testünket szidalmazd, inkább te is próbálj meg hasonlót felépíteni, vagy azt szeretnéd, hogy verjelek agyon a 32 centis dorongommal?
2015. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!